Wyszukiwanie po tagu: pech
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Jak zabezpieczyć się przed pechem?

Najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Ale pomogą też: brzoza, zioła i kamienie.

Klątwa pokoju 143 wykańcza polityków

Wieść gminna niesie, że kto do niego wejdzie, tego na pewno spotka polityczny pech. Niektórych już dopadł.

Przeklęte kamienie

Najsilniejszymi przeklętymi kamieniami są te, które przez wieki były uznane za święte, nietykalne, a potem zostały skradzione...

Pechowe podarki?

Nie obdarzaj bliskiej osoby zegarkiem, bo jej czas wkrótce się skończy, mawiały nasze babcie. Przykład posła Sławomira Nowaka udowadnia, że jest w tym sporo prawdy.

Jonasz, czyli siewca pecha

Dziwne to zjawisko – sam nieszczęść nie doznaje, jedynie wokół wszystko się wali.

Generatory pecha

Czy zdarzyło ci się kiedyś, że nagle w domu poczułaś się jakoś tak niepewnie, jakby nie był już całkiem twój?...

A żeby go szlag...

Karinę opuścił mąż dla innej. Z żalu i złości wyklinała go i płakała. A potem zwaliły się na nią wszystkie nieszczęścia świata.

Ukryte ostrza

Kiedy czujesz, że zewsząd osaczają cię wrogowie, zbuduj przeciwko nim zaporę.

Pozbądź się pecha!

Wiele osób dzwoni i pisze do redakcji, że ktoś rzucił na nich klątwę. Czasem mają rację...

Pech w kawałkach lustra

Nawet najwięksi racjonaliści przeżywają moment zwątpienia i mocno się chwieje w posadach ich zdrowy rozsądek, kiedy się im zdarzy rozbić lustro. Podświadomość szepcze bowiem natrętnie: to pech, nieszczęście, zobaczysz - nie powiedzie ci się.

Nie bój się rozbitego lustra!

Przed tygodniem ktoś nerwowo zapukał do moich drzwi. Spojrzałam na zegarek. O dziewiątej wieczorem nikogo nie oczekiwałam. Kiedy otworzyłam zasuwę, zobaczyłam sąsiadkę, panią Wandę. – Pomocy!

Jak odgonić pecha

Organizatorzy wesel biją na alarm – mają o 70 proc. mniej rezerwacji, bowiem ludzie są przekonani, że zawarte w 2013 roku małżeństwa nie będą szczęśliwe. Winą obarczają pechową trzynastkę...

Wiosennych amuletów wybór wszelki

Twoje skryte pragnienia mogą się spełnić tej wiosny dzięki amuletowi, który im sprzyja. Wybierz spośród 10 przedstawionych symboli jeden, najbardziej odpowiadający twoim marzeniom. Noś go stale przy sobie (może być figurka albo wycięty obrazek). Jak najczęściej go też wizualizuj.

Piątek trzynastego. To już w tym tygodniu!

Przed nami dzień, którego boją się wszyscy pechowcy. Ale nie ma czego! Bo są sposoby na feralną 13!  

Święte liczby

Zmieniając swe imiona i nazwisko, możesz zmienić swoje życie  

Spełnij swoje najskrytsze marzenia

Jeśli chcesz osiągnąć wewnętrzny spokój i powodzenie w swoim życiu, musisz znaleźć jego cel. Doktor Murphy opisał w swoich książkach sposoby na to, jak tego dokonać. Dzięki jego radom wielu ludzi odnalazło szczęście.  

Pechowy trzynasty gol

Andrzej Juskowiak był czołowym napastnikiem naszej piłkarskiej reprezentacji. Zdobywał bramki z każdej pozycji i siał spustoszenie w obronie przeciwnika. Do czasu. Dwa i pół roku temu strzelił trzynastą bramkę dla biało-czerwonych i... zaczął się jego wielki pech.  

Jak zostać twardzielem

Każdy chce być silny psychicznie. Nie ulegać zgubnym pokusom, nie załamywać się na życiowych zakrętach, zdobyć wymarzoną pracę i być szczęśliwym w miłości.  

Syndrom Kłapouchego

Co sprawia, że jedni rodzą się szczęściarzami, a inni pechowcami? I czy naprawdę wszystko jest już zaplanowane w chwili urodzenia? Czy można uciec przed pechem?  

Barwy Twojego życia

Odpowiednio dobranym kolorem możemy wyrównać niedobór energii lub złagodzić jej nadmiar, doprowadzając do wewnętrznej harmonii, polepszając przy tym samopoczucie.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: