Wyszukiwanie po tagu: los
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Pod opieką pieniężnej ósemki

24 września zaczyna się nowy rok numerologiczny – teraz rządzić nami będzie energia Ósemki. Doda nam sił i odwagi, byśmy mogli zmienić swoje życie.

Zakładnicy przeszłości

Nie ruszysz do przodu, jeśli wciąż będziesz oglądał się do tyłu. Gdy nie będziesz umiał ocenić, co w rodzinie i tradycji cię ubogaca, a co okalecza.

Jak oszukać przeznaczenie

Uniknąłeś tragedii? Uważaj, los może wciąż mieć cię na swoim celowniku...

Drogowskazy karmy

Męczą cię nieustanne problemy z pracą, ludźmi czy zdrowiem? Może to dlatego, że masz do spłacenia dług karmiczny...

Imię może wiele

Zmienić życie, przyciągnąć miłość, znaleźć pracę. Oczywiście, tylko gdy jest właściwe...

Kosmiczna sieć

Wiecie, że jesteśmy ze sobą połączeni na podstawowym poziomie? Stąd biorą się intuicja, jasnowidzenie i... sikorki pijące mleko z butelek.

Sekretne narzędzia losu

Żyjemy w epoce nauki i cyfryzacji. A mimo to magiczne amulety i talizmany wciąż są poszukiwane. Zapewne dlatego, że... działają.

Klątwa loterii

Każdy chce trafić szóstkę w lotka, zwłaszcza podczas ogromnej kumulacji, i pędzić życie bogacza. Niestety, pieniądze szczęścia nie dają. Przynajmniej nie wszystkim...

Sennik dla kierowców

Sny o prowadzeniu samochodu tak naprawdę mówią o zakrętach losu, o podejmowanych decyzjach. Bo przecież każdy z nas jest kierowcą pojazdu zwanego życiem...

Numerologia smoleńska

Na pokładzie samolotu rządowego znalazła się wyjątkowo liczna grupa ludzi władzy państwowej. To dla numerologa unikalny materiał do skonfrontowania teorii z życiem.

Jak zaprogramować prorocze sny

21 lutego energia koniunkcji Słońca z Neptunem sprawi, że nasza intuicja graniczyć będzie z jasnowidzeniem. Ześle też sny, które mogą odsłonić przyszłość...

Uratowała go, by ją ocalił

Zbiegi okoliczności są sposobem, w jaki Bóg daje nam znać o swoim istnieniu…

Jak wygrać w totka

Nie wystarczy wypełnić kupon. O uśmiech fortuny trzeba się bardziej postarać. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Anioły każdemu dają moc

Pełna życzliwości uśmiechem odgania smutki tych, którzy do niej przychodzą. Wróży kartami, które sama wymyśliła.

Cudowna przemiana z 10-tką w tle

Nie musisz skakać na główkę do głębokiej wody, gdy chcesz coś w życiu zmienić. Poznaj metodę 10–10–10 Suzy Welch i z długopisem w dłoni zmień swoje życie na lepsze!!

Uważaj, czego sobie życzysz

Większość ludzi żyje w błędnym przekonaniu, że wie, co ich uszczęśliwi. Niestety, prawda wygląda tak, że nie mamy bladego pojęcia, czego naprawdę potrzebujemy do szczęścia. Nic więc dziwnego, że sami pakujemy się w kłopoty.  

Masowa śmierć, wspólny los

Wielkie katastrofy, zmieniające los setek i tysięcy ludzi, którzy w nich giną albo tracą swoich najbliższych, swoje majątki, są problemem i wyzwaniem dla astrologii.  

Jasnowidz amator

„Mówiła mi matka, że wkrótce po zajęciu Warszawy przez Niemców, weszła któregoś wieczora do gabinetu mojego ojca. Siedział w fotelu, pogrążony w głębokiej zadumie. – O czym myślisz, Stefanku? – zapytała. – Zosiu... ja miałem wizję: Niemcy mnie rozstrzelają”.  

Dobre życie w rytmie Tattw

Jesteśmy częścią wszechświata i jak wszystko, co w nim istnieje, poddani jesteśmy jego rytmom. Jednak, jako istoty obdarzone rozumem i wolną wolą, często żyjemy im wbrew - co nie wychodzi nam na dobre. A tymczasem, postępując zgodnie z naturalnym rytmem kosmicznym, moglibyśmy wspomagać samych siebie i kształtować swój los.

Szczęściarze spod pechowej gwiazdy

Świat obiegła informacja o człowieku, który w odstępie tygodnia przeżył dwie poważne katastrofy. Z obu wyszedł niemal bez szwanku...
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: