Wyszukiwanie po tagu: runy
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Na wszystko znajdzie radę

Czasami odpowiedzi kart mogą wstrząsnąć człowiekiem. Moim zadaniem jest sprawić, żeby to był wstrząs pozytywny – mówi Ewa Kulejewska.

Wyrocznia boga Odyna

Zobacz, co w 2014 roku będzie dla ciebie najważniejsze, co obiecuje ci starożytny, skandynawski świat magii.

Sekretne narzędzia losu

Żyjemy w epoce nauki i cyfryzacji. A mimo to magiczne amulety i talizmany wciąż są poszukiwane. Zapewne dlatego, że... działają.

Na pomoc wezwij runy

Na miłość, pieniądze i zdrowie... Na co tylko zechcesz.

Runy: poradnia dobrego życia

To znaki, które mogą stać się naszym duchowym przewodnikiem, dodać sił i pokazać możliwości, jakie daje nam los – mówi Maria Piasecka.

Fortuna zaklęta w talizmanie

Pomoże ci przyciągnąć miłość, pieniądze i powodzenie. Ale najpierw musisz uwierzyć w jego moc.  

Sowelo podkręca krążenie

Aby poczuć się lepiej, wystarczy na chwilę przyjąć pozycję runy.  

Runy na ochronę auta

Wykonanie skryptu runicznego, dzięki któremu samochód będzie strzeżony przed złodziejami i wypadkami, wcale nie jest trudne. A amulet zrobiony samodzielnie ma największą moc!

Mieszkanie pod ochroną czarów

Kiedy wyjeżdżasz na ferie, w magiczny sposób zabezpiecz dom przed złodziejami.  

Na trudne czasy

Kryzys przetacza się przez świat. Ludzie tracą pracę, kredyty dobijają, stres niszczy zdrowie. Magia, wpływając na energie przenikające naszą rzeczywistość, pomoże nam wyjść z każdej katastrofy obronną ręką. Wystarczy uwierzyć, że działa.

Runy - Magiczny dar Odyna

Kurs wróżenia z run (1). Staroislandzka "Edda" wspomina o bogu Odynie, któremu runy objawiły się jako owoc cierpienia oraz ofiary złożonej z samego siebie.  

Janusz

Wszędobylska, uparta Jedynka. Chce wszystkiego dotknąć i wszystko przeżyć po swojemu. Nie słucha otoczenia i czasami powtarza – z krzywdą dla siebie – stare błędy.  

Danuta

Imię trudne dla kobiety – jest to bowiem mistyczna numerologiczna Siódemka, która nakłada na jej właścicielkę nadmierne obowiązki.  

Krzysztof

Krzysztof, Krzyś, to imię święte - runy o tym aż krzyczą.  

Energetyczne pogotowie ratunkowe

Na warszawskiej Saskiej Kępie do dziś można znaleźć wiele domów, które przetrwały wojnę. Ta część stolicy niewiele ucierpiała. Właśnie w takiej przedwojennej willi mieszkała kilkanaście lat temu warszawska wróżka Dominika.  

Strzał w duszę

Runy są czymś znacznie więcej niż rodzajem starożytnego pisma. Szamani dawnych ludów skandynawskich twierdzili, że są znakami objawionymi ludziom przez boga Odyna i reprezentują potężne moce Kosmosu.  

Runiczne talizmany

Runy to pradawne, tajemnicze znaki, których znaczenia nikt do końca nie zgłębił. Niektórzy uznają je za alfabet, inni - za magiczne narzędzie, podarowane nam przez bogów.

Rafał

To numerologiczna mistrzowska 11. Zapewnia Rafałowi intuicję, talenty artystyczne, zdolności jasnowidzenia oraz nasyca potrzebą pomagania innym.  

Mantra życia

Symbole używane w magii służą nawiązywaniu kontaktu między ludźmi żyjącymi w naszym, materialnym świecie a Istotami, Bytami czy Energiami z innych, pozazmysłowych przestrzeni. Przez tysiąclecia szamani i magowie poznali lub sami stworzyli znaki, dzięki którym mogli porozumiewać się z innym światem.  

Zostań dzieckiem szczęścia

Czasami dręczy nas lęk, który nie ma wyraźnej przyczyny. Gdy nie pomagają leki ani psychoterapia, musimy uleczyć się sami.
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: