Wyszukiwanie po tagu: akupunktura
Łącznie 13 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Akupunktura po polsku

Leczą migreny, łagodzą reumatyzm, wspierają chorych na stwardnienie rozsiane... W rękach Ludmiły Augustyn niepozorne klawiki są jak panaceum.

Gwóźdź do... zdrowia

Gdy nikt nie wie, skąd się bierze twoja bezsenność, napięcie mięśni czy bóle głowy, wtedy warto odważyć się na klawiterapię.  

Buzia jak spod igły

Dr Mikołaj Skilski udowadnia, że do pozbycia się zmarszczek wcale nie jest potrzebny chirurg plastyczny. Wystarczy utalentowany akupunkturzysta!  

Wolni od dymka

Rzucanie palenia to walka z samym sobą! Uzbrojony w ezoteryczną broń, przezwyciężysz chęć sięgnięcia po papierosa.

Bada puls i stawia diagnozę

Nazywa się Delgermaa Munkhuu i pochodzi z Mongolii. W Polsce leczy od 15 lat. Pacjenci nazywają ją doktor Delger, bo tak łatwiej zapamiętać to niecodzienne dla nas imię.

Pierwsza pomoc dla alergików

Atakuje podstępnie, a jej objawy mogą dać się nieźle we znaki. Dlatego warto szukać też ukojenia w metodach niekonwencjonalnych.

Akupunktura przestrzeni

Nieważne, jakiego rodzaju Feng Shui stosujemy, ważne, żeby było ono skuteczne  

Ryodoraku

Stan zdrowia pani Justyny pogarszał się z dnia na dzień. Cierpiała na bezsenność, miała problemy z trawieniem, bolała ją głowa, często się przeziębiała. Badania lekarskie wykazały, że wszystko jest "w normie". Pacjentki wcale to nie uspokoiło, dlatego zdecydowała się odwiedzić Arkadiusza Adamca.  

Igiełki radości

- Lekarz przepisywał mi ogromną ilość leków obniżających ciśnienie, kazał uważać na serce - wspomina Janina Szulc z Poznania. - Łykałam tabletki, stosowałam dietę, dużo odpoczywałam, ale cały czas miałam kłopoty z krążeniem. W końcu przyjaciółka zachęciła mnie do meridianoterapii.  

SU-DŻOK: Zdrowie na dłoni

Profesor Park Jae Woo urodził się w Seulu, ale metoda leczenia, którą opracował zaledwie 8 lat temu, znana jest już na całym świecie. W Rosji stosują ją powszechnie lekarze pogotowia ratunkowego! Metodę tę można streścić w jednym zdaniu: dłoń jest odwzorowaniem całego naszego ciała. I uciskając na niej odpowiednie punkty, można leczyć niemal wszystkie zaburzenia.  

Oko pod kontrolą

Aby poprawić wzrok, mnisi z Shaolin wlewają sobie do otwartych oczu zimną wodę i patrzą przez 15 minut dziennie prosto w słońce. My nie musimy uciekać się do tak drastycznych metod, by uzyskać podobny efekt.  

Akupunktura nie dla każdego

Akupunktura uchodzi u nas za "sztandarową" metodę leczniczą medycyny chińskiej. Tymczasem w Chinach stanowi zaledwie 20% zabiegów przywracających prawidłowe krążenie energii życia chi w organizmie. Chińczycy częściej leczą się dietą, ziołami i masażami.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: