Wyszukiwanie po tagu: przeznaczenie
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Twój szczęśliwy podpis

Odpowiednim podpisem możesz każdego dnia poprawiać swój los i czynić siebie szczęśliwszym!

Katedra wybaczenia

20 lat temu odszedłem od rodziny. Zostawiłem syna, który nie chciał mnie więcej widzieć. W zeszłym roku dowiedziałem się, że potrzebuje pomocy. Niestety, odrzucał ofertę wsparcia.

Jak oszukać przeznaczenie

Uniknąłeś tragedii? Uważaj, los może wciąż mieć cię na swoim celowniku...

Karmiczne koło życia

Często nie rozumiemy, dlaczego tak, a nie inaczej toczą się nasze losy. Astrolog karmiczny Anna Pirowska potrafi to wyjaśnić, patrząc w kosmogram.

Jak mnie znalazłeś?

Pewnego dnia dotknęła mnie magia. Nie pytam, jak, nie pytam, dlaczego. Jestem szczęśliwy i to mi wystarcza.

Miłość w cieniu zazdrości

Oglądając film „Wielki Gatsby” według powieści Scotta Fitzgeralda, pamiętajmy, że jest to także obraz jego życia i małżeństwa z Zeldą.

Każdy ma swoją drugą połówkę

Często szukamy miłości dookoła siebie, a przecież równie ważne jest, czy kochamy samych siebie – mówi Elwira Begier i pomaga kobietom odrzucić złą przeszłość. A wtedy miłość wreszcie się pojawia...  

Uratowała go, by ją ocalił

Zbiegi okoliczności są sposobem, w jaki Bóg daje nam znać o swoim istnieniu…

Wróżka samotnych serc

Jeśli twoje serce jest samotne, spotkaj się z wróżką Joanną. Ona każdemu doradzi, jak znaleźć miłość.

Karmiczna przeszłość

Jeśli chcesz wiedzieć, kim byłeś w przeszłości, sprawdź swój węzeł księżycowy. On podpowie ci także twoje karmiczne przeznaczenie.

Kryształowe czaszki - bramy do innych sfer świadomości

Wiadomo, że niegdyś towarzyszyły świętym obrządkom, plemiennym rytuałom. Nazywano je "wzmacniaczem energetycznym", "spichlerzem wiedzy przeznaczonej dla ludzkości", "urządzeniem telepatycznym", a także "bramą do innych sfer świadomości". Wykonane z górskiego kryształu lub innych szlachetnych lub półszlachetnych kryształów, czaszki należą do najbardziej tajemniczych i niewyjaśnionych znalezisk w dziejach ludzkości.  

Dr Jekyll i Mr Hyde

Jedni patrzą na horoskopy, jako na wykres własnego przeznaczenia, inni - jako na usprawiedliwienie swoich wad  

Biblioteka liści palmowych

I Ty możesz poznać swoje przeznaczenie  

Życie dusz

"Emmanuel, nie jesteśmy tu po to, by cię osądzać czy karać. Chcemy, abyś spojrzał na siebie swoimi własnymi oczami, jeśli potrafisz. To znaczy, że masz sobie przebaczyć. Pragniemy, abyś zaakceptował siebie takim, jakim jesteś, z tą samą bezwarunkową miłością, jaką my cię darzymy" - usłyszał na czymś w rodzaju sądu po śmierci człowiek, który przeżył swoje życie w czasach Wielkiego Kryzysu w Stanach Zjednoczonych. Skąd o tym wiemy? Ponieważ ponownie przyszedł na świat i opowiedział o tym swojemu hipnoterapeucie.  

Jasnowidz amator

„Mówiła mi matka, że wkrótce po zajęciu Warszawy przez Niemców, weszła któregoś wieczora do gabinetu mojego ojca. Siedział w fotelu, pogrążony w głębokiej zadumie. – O czym myślisz, Stefanku? – zapytała. – Zosiu... ja miałem wizję: Niemcy mnie rozstrzelają”.  

Misja spod znaku tarota

Czemu urzędniczka, żona oficera, matka trójki dzieci miałaby pewnego dnia wyjechać w świat i zacząć zajmować się duchowością? Dlatego, że każdy z nas jest do czegoś powołany w życiu i nikt nie ucieknie przed swoim przeznaczeniem.  

Zmień swoje przeznaczenie

Nowy rok to znakomita okazja, by dokonać obrachunków życiowych. Zrobić bilans porażek i sukcesów. Poczynić plany na przyszłość.  

Stworzeni dla siebie

Jednym z pokutujących mitów jest przekonanie, że jedne znaki dla drugich są "dobre",a inne "złe", co szczególnie ma znaczenie przy łączeniu się w pary małżeńskie. Legenda głosi, że dla Barana "dobry" jest Lew i Strzelec, dla Byka - Panna i Koziorożec, i tak dalej, czyli, odliczając co cztery, trafia się na ten "dobry" znak.  

Kto jest naszym przeznaczeniem?

W popularnych opowieściach o znakach zodiaku mówi się, że Baran jest dobry dla Lwa, Byk dla Panny, a znowu Bliźnięta nie lubią się z Rybami. Czy to prawda?  

Duchy przeznaczenia

Jest pełnia lata, czyli - w mediach - sezon ogórkowy, z jeziora Loch Ness jak co roku wychodzą potwory, a spod Everestu yeti, człowiek śniegu, więc i ja nie muszę w moich dociekaniach dbać o ścisłość   
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: