Wyszukiwanie po tagu: radiestezja
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Wróżka i magiczne konsylium

Kiedy dusza zaczyna zdrowieć i ciało odzyskuje siły, to wszystkie problemy są do rozwiązania – mówi wróżka Grażyna Bogdanowicz. 

Zostań swoim radiestetą

Weź wahadełko i zobacz, czy coś ci dolega. A potem się z tego wylecz.

Tajny atak na alergików

Kupiłam w sklepie batonik czekoladowy z zawartością samej mlecznej czekolady i wafelka. Dziesięć minut po zjedzeniu poczułam, że coś jest ze mną nie tak...

Dotyk, najprostszy sposób na ból

Przemysław Baranowski z Poznania studiował rehabilitację. I gdy przez wiele lat pracował w swoim zawodzie, zauważył, że ludziom pomagają nie tylko zabiegi, ale również odpowiedni dotyk dłoni, wsparcie psychiczne, rozmowa. Dlatego zainteresował się metodami niekonwencjonalnymi...

Radiestezyjne sposoby na duchy

Czasami męczą nas koszmarne sny, słyszymy tajemnicze trzaski, nagle przesuwają się meble. Czyżby w naszym domu zagnieździły się duchy? Bywa i tak, ale częściej powodem tych zjawisk są żyły wodne.  

Wylecz swój dom

Gdy choroba chorobę pogania, jedną z przyczyn może być niezbyt przyjazny dom. Wtedy warto wezwać radiestetę.

Trudna szkoła Człowieka Obudzonego

- Jako dziecko przeżyłam śmierć kliniczną i przez chwilę byłam duchem, stałam na granicy życia i śmierci. Czułam się świetnie. Wtedy pozwolono mi wybrać, czy chcę wrócić, czy nie. Miłość do mamy i chęć zaoszczędzenia jej bólu oraz poczucie obowiązku zwyciężyły. Wróciłam, choć bez zbytniego entuzjazmu.

Tajemnice kamieni

Będąc na urlopie, warto sprawdzić w przewodniku, czy gdzieś w pobliżu nie znajduje się budowla megalityczna, kamienny krąg czy menhir - w takich miejscach mamy szansę zregenerować swoje siły.  

Radiestezja dla każdego

Prawdopodobnie 90% ludzi ma zdolności radiestezyjne, tylko sobie tego nie uświadamia. A szkoda. Każdy z nas mógłby je wykorzystywać w codziennym życiu. Podobnie jak to robili nasi przodkowie w starożytnych Chinach, Egipcie, Rzymie i Grecji...  

Magiczne góry

Podbeskidzie pełne jest starych świątyń, wiekowych drzew i malowniczych gór, wśród których człowiekowi przybywa sił i chęci do życia. Nie bez powodu w takich miejscach niezwykłej energii kiedyś budowano kościoły i domy.  

Radiesteta z powołania

Pewien zapaleniec spod Poznania odtworzył na podstawie schematów maszynę Galena Hieronymusa, urządzenie służące między innymi do... poszukiwania skarbów.

Czakram w Skiwach Małych

Miejsca mocy Czakram w Skiwach Małych Eugeniusz Nowak z Siemiatycz, radiesteta, podróżnik i tropiciel tajemnic Podlasia, odkrył na swoim polu we wsi Skiwy Małe miejsce mocy, które emanuje energią o sile porównywalnej do promieniowania czakramu wawelskiego. Badania innych radiestetów potwierdzają niezwykłe cechy tego miejsca.  

Jak znaleźć wodę na działce

Tajniki radiestezji  

Zrób znak krzyża nad chlebem

Podczas ostatnich, deszczowych wakacji dyskutowałem z pewną panią na różne tematy i nagle pani ta przypomniała sobie, jak w czasie okupacji mełła zboże w żarnach i jak to jej babcia kazała obracać żarna w prawo - nigdy w lewo! Wprawdzie nie mam żadnych doświadczeń z mieleniem zboża, ale stwierdziłem, że dla mnie to nic tajemniczego!  

Domowa wyrocznia odpowie na każde pytanie

Radiestezja ma w swoim arsenale sposobów także i takie, które pomagają znaleźć odpowiedź na różne pytania - np.: gdzie akurat znajduje się dana osoba czy rzecz, lub: który dzień albo liczba są dla nas korzystne.  

Wahadełka mogą uzdrawiać

Wahadła radiestezyjne służą nie tylko do szukania wody czy oceny stanu ludzkiego zdrowia. Józef Baj, znany radiesteta i konstruktor wahadeł, zbudował takie, które wysyłają uzdrawiającą energię.  

Zdrowie na metal

Na fali powrotu do starych metod leczenia do łask wróciło między innymi zielarstwo, stawianie baniek czy przystawianie pijawek. Teraz pora przypomnieć sobie o metaloterapii.  

Radiestezja dla zdrowia

W poprzednich odcinkach nauczyliśmy się przeprowadzać podstawowe badania radiestezyjne, lokalizować szkodliwe promieniowania i określać ich moc. W dzisiejszym, ostatnim już odcinku, ćwiczymy użycie wahadła dla zachowania zdrowia oraz przedstawiamy metodę weryfikacji wskazań radiestezyjnych za pomocą testu kinezjologicznego.  

Sezon kręgów zbożowych w pełni!

Od trzech lat w Wylatowie koło Mogilna przy trasie Toruń - Poznań pojawiają się w zbożu tajemnicze kręgi. Nikt nie wie, jak powstają. Tego lata ufolodzy zaciągnęli wokół pól całodobowe straże, aby rozwikłać w końcu tę zagadkę. Ponieśli porażkę. Kręgi, owszem, powstały, ale nadal nie wiadomo, w jaki sposób.  

Piramidalne wynalazki

Białostocki radiesteta i wynalazca Antoni Dwilewicz od lat bada wpływ na nasze zdrowie kształtów różnych przedmiotów. Jest autorem wynalazków, które nie tylko leczą i odmładzają, ale także z powodzeniem mogą być stosowane do oczyszczania wody i produktów żywnościowych z zanieczyszczeń czy nawet neutralizowania promieniowania radioaktywnego.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: