Wyszukiwanie po tagu: uzdrowiciele
Łącznie 14 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Buddysta, który diagnozuje z tętna

Abym mógł choremu pomóc, najpierw muszę mu dać dużo dobrej energii – tak twierdzi i działa Tomasz Szymoszyn.

Uzdrawianie przez przypominanie

Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazków. Kinga Maruszczak receptę na swoje nieszczęścia odkryła sama. I teraz dzieli się nią z innymi.

Uzdrawianie z naiwności

Dostajemy wiadomości od Czytelników, którzy dzielą się radością po wyzdrowieniu dzięki bioterapeutom. Ale też skarżą się, że stracili pieniądze i zaufanie, bo trafili na oszusta. Jak się tego ustrzec?

Myrna Nazzour

Z jej dłoni płynie pachnąca oliwa, a Kościół nie kwestionuje obecności stygmatów na ciele kobiety. Medycyna nie rozumie, dlaczego dotyk Myrny uzdrawia, zaś rzesze wiernych mówią o cudach.

Kryształowa matryca zdrowia

W otaczającej nas niewidzialnej sieci kryją się dodające sił energie. Hubert Ruhs wie, jak się do nich podłączyć.

Sanatorium pod piramidą

Na paprocańskim wzgórzu w Tychach bioterapeuta Tadeusz Cegliński zrealizował marzenie swojego życia: ze stali, hartowanego szkła i granitu zbudował blisko trzydziestometrową piramidę będącą odwzorowaniem w skali 1:5 egipskiej piramidy Cheopsa.  

Marzenie, które stało się rzeczywistością

Tychy, miasto na Śląsku, 50 km od Katowic. Na obrzeżach Jezioro Paprocańskie i puszcza. Tuż obok jeziora z plażą, niemal dotykając pierwszych drzew lasu, wznosi się jedyna taka budowla na świecie: Hotel-Piramida.  

Zwierzęta mocy

Wśród ludów Ameryki Północnej w dobrym tonie było, aby nie tylko plemienny szaman-uzdrowiciel, ale i dzielny wojownik miał swoje zwierzę mocy.  

Święty olej królów

Ampułka z olejem, którym namaszczano monarchów francuskich, wywołała długi ciąg cudownych i niewytłumaczalnych zdarzeń.  

Jan od Boga

Miasteczko Abadiania leży w środkowej Brazylii, na wyżynie w stanie Goias. Niewiele jest map, na których można je znaleźć - ma zaledwie kilka tysięcy mieszkańców. A jednak mieścinę tę odwiedziły miliony ludzi - nie tylko z Brazylii, często z odległych części świata. Tu bowiem mieszka i działa Joao de Deus, przez wielu uważany za najpotężniejszego uzdrowiciela w świecie, może nawet największego od 2000 lat.  

Terapia dla europejczyków

- Od czterech lat cierpiałem na chorobę wrzodową żołądka - wspomina Jerzy Musiał. - Żyję w nieustannym stresie, prowadzę dużą firmę odzieżową i najzwyczajniej w świecie nie mam czasu chorować.

Bałkańska Vidovidka

Spotkałem kobietę o nadprzyrodzonej mocy. Żaden człowiek nie ma przed nią tajemnic. Każdego prześwietli. Po rady przyjeżdżają do niej nawet politycy.  

Muzeum energii

W dawnym Egipcie potrafiono wykorzystywać niewidzialne energie otaczające człowieka. Podobno egipscy kapłani posiedli tę wiedzę od Atlantów.  

Polaryzator torsyjny

Z punktu widzenia klasycznej fizyki - to niemożliwe. Ale są rzeczy na ziemi i w niebie, o których nie śniło się Newtonowi. W Rosji i w Ameryce - dwóch krajach, gdzie cuda są możliwe - pracowano nad generatorami, dzięki którym można przekazywać ludziom uzdrawiającą energię drzew i kosmiczną energię światła.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: