Wyszukiwanie po tagu: kosmici
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Zadeptane lądowisko kosmitów

Greenpeace się nie popisał – chciał wykorzystać sławę starożytnych rysunków w Nazca do swojej sprawy, a ściągnął na siebie gromy z całego świata.

Zaraza spada z nieba

Wojna człowieka z mikrobami wchodzi w nową fazę. I podobno ludzie są na przegranej pozycji, bo jeszcze nikt nie wygrał z siłami z kosmosu. Czyżby czekała nas kolejna pandemia?

Przerażający nocny gość

Nie znana ufologom rasa kosmitów nawiedziła Podkowę Leśną  

Kim są kosmici

Niektórzy odpowiedzą na to pytanie: gośćmi spoza Ziemi. Ale UFO mogą też wcale nie pochodzić z innych planet, a z innego… czasu.  

Starożytne pojazdy latające

Prawie wszystkie mitologie starożytności wspominają o wysoko rozwiniętej ziemskiej cywilizacji, dużo wcześniejszej od naszej. Co więcej, z dawnych tekstów wyłania się obraz tak zaawansowanej technologii, o jakiej nasi naukowcy i wojskowi mogą jeszcze jedynie śnić....

Pożeracze ludzkich uczuć

Przyjęło się uważać, że UFO przybywa z innych planet lub wymiarów, a duch zmarłej niedawno cioci odwiedził nas w drodze w zaświaty i nie ma z kosmitami nic wspólnego. A jeśli to nieprawda? Przedstawiamy Państwu zaskakującą teorię i jesteśmy ciekawi, czy Waszym zdaniem jest ona prawdopodobna.  

Obcy dziurawią nam planetę

W ostatnim czasie badaczy UFO na całym świecie pochłania sprawa zagadkowych otworów w ziemi. Nie wiadomo, kto i w jaki sposób je robi. Często znajduje się je w miejscach, gdzie wcześniej obserwowano obiekty UFO.  

Farma zwana ziemią

Kosmici potrzebują ludzi, by przeżyć  

Kronika z Akator - Opowieść o przybyszach z nieba

"Na środku podziemnej komnaty, ze ścian której spływało tajemnicze światło, leżały cztery przezroczyste kamienne bloki, a w nich cztery dziwne istoty. Prawie podobne do ludzi, tyle że miały po sześć palców u rąk i nóg. Czworo śpiących ludzi, którzy leżeli w płynie, zakrywającym ich aż po piersi." /Kronika Akakor/  

Balony nad Nazca

Gdy w XVIII wieku bracia Montgolfier polecieli balonem w niebo, wcale nie byli pierwsi. Po drugiej stronie Atlantyku już wieki wcześniej Indianie oglądali swoje pustynne dzieła sztuki wysoko z powietrza.  

Letni wysyp kręgów zbożowych

Jak wiadomo, kręgi zbożowe pojawiały się w Anglii już kilka wieków temu (są na to dowody w postaci XVI-wiecznych rycin). Ale dopiero od lat 70. XX wieku zjawisko to stało się słynne za sprawą mediów oraz wielkiego zainteresowania ludzi UFO i sprawami niewyjaśnionymi. Wtedy kręgi zaczęły się pojawiać i poza granicami Wysp Brytyjskich, a w końcu dotarły i do Polski.  

Dziecko i ufonauci

W małym mieszkaniu w pobliżu warszawskiego Starego Miasta mieszkają państwo S. z dwójką dzieci: piętnastoletnim synem i dziesięcioletnią Anią. Ania zajmuje pokój wraz z mamą na wysokiej mansardzie, przerobionej kiedyś ze strychu. "Dzięki temu mam bliżej do nieba", mówi dziewczynka. A istoty z nieba mają bliżej do niej.  

Miasto wizjonerów

W Sulechowie ludzie nieustannie widują UFO i mają wizje - także religijne. Nasza redakcja otrzymała list od zaniepokojonego mieszkańca miasta. Na miejsce pojechała Alicja Ziętek, która sama ma podobne doświadczenia i jest jasnowidzem.  

Niezdatny test na inteligencję

Czasami wiemy zbyt mało, by zrozumieć przesłaną wiadomość  

Polski trójkąt bermudzki

O Emilcinie nieopodal Opola Lubelskiego słyszeli chyba wszyscy. 10 maja 1978 roku kosmici uprowadzili tam i poddali badaniom rolnika Jana Wolskiego. Mało kto wie, że nie był to pierwszy w tych okolicach kontakt ludzi z UFO.  

Rozmowy kontrolowane

Ufolodzy wiedzą, że są obserwowani przez obiekt swojego zainteresowania - kosmitów. Widać to najwyraźniej podczas wszelkiego typu zjazdów.  

Polskie UFO

Od naszej Czytelniczki, pani Jadwigi z Przemyśla, otrzymaliśmy niezwykle interesujące zdjęcia przestawiające UFO. Są świetnej jakości. To prawdziwa sensacja!  

Największy spisek XX wieku

4 lipca mija 55 lat od katastrofy w Roswell. Wydarzenie to wstrząsnęło umysłami milionów ludzi.  

Ufologiczna histeria

Dla większości ludzi UFO to albo bzdura, albo pojazdy kosmitów. Lecz niektórzy otaczają te tajemnicze obiekty religijnym wręcz uwielbieniem lub reagują na nie nieopanowanym lękiem.  

Dlaczego John Lennon bał się kosmitów

Lider słynnej grupy The Beatles nie tylko interesował się okultyzmem i naukami Wschodu, ale przeżył też bliskie spotkanie trzeciego stopnia z... człekokształtnymi stworzeniami o owadzich oczach.  
« Poprzednia strona
Strona z 4

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: