Wyszukiwanie po tagu: kręgi
Łącznie 11 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

W poszukiwaniu harmonii

Nie czujesz się w życiu dobrze? Jakoś... obco, jakbyś nigdzie nie mógł znaleźć swojego miejsca? Może po prostu masz za niskie wibracje.

Odry potężniejsze niż Stonehenge

Bijąca z tego miejsca moc uzdrawia, wycisza i inspiruje  

Oddaj plecy w dobre ręce

Nie tylko pomoże ci nareperować kręgosłup, ale i poprawi przepływ energii w organizmie.

Świat pełen mandal

W sanskrycie słowo "mandala" znaczy: okrągły, koło, tarcza słoneczna, pierścień, krąg, a także krąg jako grupa ludzi, oraz orbita planety  

Wylatowo detronizowane

Sezon na piktogramy w pełni: z całego kraju napływają informacje o tajemniczych znakach w zbożu. Pierwsze w tym roku odkryto w Młynach. Teraz masowo pojawiają się następne. W wielu miejscach – ale nie w Wylatowie!  

Sezon kręgów zbożowych w pełni!

Od trzech lat w Wylatowie koło Mogilna przy trasie Toruń - Poznań pojawiają się w zbożu tajemnicze kręgi. Nikt nie wie, jak powstają. Tego lata ufolodzy zaciągnęli wokół pól całodobowe straże, aby rozwikłać w końcu tę zagadkę. Ponieśli porażkę. Kręgi, owszem, powstały, ale nadal nie wiadomo, w jaki sposób.  

Diabelskie harce czyli jak powstają zjawiska paranormalne

W dawnych czasach wierzono, że gdzie iskry się sypią, ogniki latają, na ziemi koła i wzory powstają, tam diabeł harcuje i na duszyczki niewinne poluje. Wierzenia te były tak głęboko zakorzenione, że wieśniacy wystrzegali się takich miejsc, by na dom złego licha nie sprowadzać i by nie stać się ofiarą harców diabła.

W wylatowie kręgi leczą

W Wylatowie już trzeci raz z rzędu pojawiają się w zbożu tajemnicze kręgi...  

Najdziwniejsze piktogramy świata

Zachwycamy się skomplikowanymi kształtami polskich piktogramów, które ostatnio pojawiają się w różnych miejscach kraju. Jednak w porównaniu z innymi wzorami odciśniętymi w zbożu nasze są nudne!

Nieziemskie kręgi w zbożu

W podtoruńskiej Pigży na polu pojawiło się kilka regularnych kręgów odciśniętych w zbożu. Naukowcy nawet nie starali się zbadać ich pochodzenia. Okoliczni mieszkańcy są przekonani, że nie są one dziełem ludzkich rąk.  

Obcy malują ultradźwiękami

Tajemnicze wzory wycinane nocą w zbożu jedni uważają za dzieło przybyszów z kosmosu, inni – za żart jak najbardziej ludzki. Prawda zdaje się być o wiele bardziej skomplikowana...

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: