Wyszukiwanie po tagu: kryształy
Łącznie 6 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Spór o kryształową czaszkę

Mistyczny wytwór prekolumbijskich kapłanów czy dowód bytności kosmitów na Ziemi? A może to wręcz kosmiczne oszustwo? Z całą pewnością na Czaszce Przeznaczenia można się wzbogacić...

Kryształowe czaszki - bramy do innych sfer świadomości

Wiadomo, że niegdyś towarzyszyły świętym obrządkom, plemiennym rytuałom. Nazywano je "wzmacniaczem energetycznym", "spichlerzem wiedzy przeznaczonej dla ludzkości", "urządzeniem telepatycznym", a także "bramą do innych sfer świadomości". Wykonane z górskiego kryształu lub innych szlachetnych lub półszlachetnych kryształów, czaszki należą do najbardziej tajemniczych i niewyjaśnionych znalezisk w dziejach ludzkości.  

Pamięć wody

Woda jest źródłem życia. To w niej miliardy lat temu powstały pierwsze zalążki organizmów. To ona stanowi 70% naszych ciał. Jednak wbrew pozorom, woda to nie tylko związek chemiczny dwóch pierwiastków. Kryje w sobie o wiele większą moc - moc, którą jesteśmy w stanie wyzwolić i kształtować dzięki energii naszych emocji.  

Potęga kryształu

Kryształ od niepamiętnych czasów fascynował ludzkość. Był przedmiotem zainteresowania zarówno magów, jak i uczonych kwestionujących nadprzyrodzone zjawiska. Okazuje się, że jest on zbiornikiem neoenergii, która leczy chore organizmy oraz otwiera umysły na niezwykłe doznania.  

Joshua Shapiro i kryształowe czaszki

Joshua i Desy Shapiro przyjeżdżają do Polski regularnie od 2000 roku. Mimo że za każdym razem im towarzyszę, do tej pory nie wiem do końca, na czym polega ich fenomen: czy na ciepłym sposobie bycia, czy na wynalezionej przez nich oryginalnej recepcie na ludzkie emocje, czy wreszcie na sile uzdrawiania duchowego towarzyszących im wszędzie kryształowych czaszek. Najnowsza książka Joshuy Shapiro, właśnie pod tytułem "Kryształowe czaszki", bez wątpienia przybliża zrozumienie tego zjawiska.  

Klejnoty dla ciała i duszy

Tomy całe napisano już o tym, który kamień na jaką przypadłość jest najlepszy. Ale w gruncie rzeczy są to rady dla ludzi, którzy nie znają siebie samych, którzy nie chcą wsłuchać się we własne ciało, usłyszeć głosu intuicji.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: