Wyszukiwanie po tagu: uzależnienie
Łącznie 10 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Leki na (nie)szczęście

Wydawać by się mogło, że leczą. Tymczasem zamieniają życie w jeszcze większe piekło. Na szczęście jest na to inne lekarstwo... Drugi człowiek.

Krzywe koło fortuny

Żeby wygrać trochę kasy, jesteśmy w stanie uwierzyć we wszystko i zrobić niemal wszystko. Nie zawsze z pozytywnym skutkiem.

W szponach hazardu

Niektórzy z nas uważają, że jedynym sposobem na osiągnięcie bogactwa jest gra w Lotto, kasynie lub na wyścigach.  

Mistrz i uczennica

Plotkarze zacierają ręce - na ich oczach sławni piorą swoje brudy. I to nie byle kto, tylko tuz polskiego kina, Andrzej Żuławski, musi tłumaczyć się ze swojej znajomości z Weroniką Rosati. Pytanie brzmi: czy to przyjaźń, kochanie, czy coś zupełnie innego...  

Zakochani w internecie

Już kilka milionów ludzi jest uzależnionych od Internetu (w USA ok. 5 milionów). Na początku jego ofiarami były... gospodynie domowe, dziś są to głównie mężczyźni pracujący przy komputerach.  

Narkotyki wracają do łask?

Utrata kontaktu z rzeczywistością, dziwne, zniekształcone odgłosy, przejaskrawione kolory, uczucie odrywania się od ziemi, i to dosłownie - oto, co czują ludzie po zażyciu środków halucynogennych, zwanych potocznie narkotykami.  

Przesiadka z malucha na odrzutowiec

Gdy po raz pierwszy wszedłem do Sieci, poczułem się tak, jakbym złapał pana Boga za nogi  

Kobiety uzależnione od mężczyzn

Piękne, utalentowane, samodzielne kobiety nie powinny mieć kłopotów z wyborem właściwych partnerów. Tymczasem wiele z nich wchodzi w toksyczne związki i tkwi w nich latami. Spójrzmy w ich horoskopy i spróbujmy dowiedzieć się, dlaczego nie potrafią żyć bez mężczyzn, którzy rujnują ich życie.  

Nałóg kontrolowany

Alkoholizm często jest postrzegany jako objaw zepsucia lub słabego charakteru. To błąd. Niestety, na chorobę alkoholową może zapaść każdy, bez względu na płeć, wiek, poziom intelektualny, wykształcenie i uprawiany zawód.  

Precz z nałogiem

Masz już dość porażek w walce z uzależnieniem? Nie zniechęcaj się. Badania dowodzą, że często dopiero piąte podejście kończy się powodzeniem. Na szczęście sposobów i możliwości jest coraz więcej.

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: