Wyszukiwanie po tagu: kosmos
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Kosmiczny ul

Gdy grupa mnichów wspólnie medytowała w USA, w tym dniu spadła przestępczość. Wspólny psychiczny wysiłek oczyścił zatrutą wodę w Japonii. Jakim cudem?

Zaraza spada z nieba

Wojna człowieka z mikrobami wchodzi w nową fazę. I podobno ludzie są na przegranej pozycji, bo jeszcze nikt nie wygrał z siłami z kosmosu. Czyżby czekała nas kolejna pandemia?

Energia kosmosu jest w nas

Zasady fizyki kwantowej pozwalają wytłumaczyć wiele zjawisk, które do tej pory były wyśmiewane i przypisywane ezoteryce.

Kronika z Akator - Opowieść o przybyszach z nieba

"Na środku podziemnej komnaty, ze ścian której spływało tajemnicze światło, leżały cztery przezroczyste kamienne bloki, a w nich cztery dziwne istoty. Prawie podobne do ludzi, tyle że miały po sześć palców u rąk i nóg. Czworo śpiących ludzi, którzy leżeli w płynie, zakrywającym ich aż po piersi." /Kronika Akakor/  

Dobębnić się do duszy

Co potrafią szamani na całym świecie? Wchodzić w odmienne stany świadomości, widzieć rzeczy niedostrzegalne dla naszych zmysłów, oglądać świat oczami duszy, wyprawiać się w podróże astralne. My także możemy to wszystko robić.

Oko Horusa

To jeden z najstarszych symboli oświecenia, dzięki któremu możemy połączyć się zarówno z naszą podświadomością, jak i z kosmiczną skarbnicą wiedzy.  

Czy boimy się kosmosu

Nagle Człowiek, który dotąd patrzył w kosmos okiem zdobywcy-herosa, zaczął się kosmosu bać. Przyczyniła się do tego... polityka.  

Niezdatny test na inteligencję

Czasami wiemy zbyt mało, by zrozumieć przesłaną wiadomość  

Problem z przedawkowaniem

Moc promieniowania pierścienia Atlantów nie ma nic wspólnego z magią; wynika z siły pola wytworzonego przez wyryte na nim motywy geometryczne. Do tej pory rozpisywano się o jego cudownych, uzdrawiających i ochronnych właściwościach. A przecież niekiedy może zaszkodzić.  

Grozi nam kosmiczne niebezpieczeństwo

1 lutego 2060 - czy tego dnia będzie koniec świata?  

Niebieski folder KGB

W 1991 roku znany rosyjski kosmonauta Paweł Popowicz otrzymał od KGB tzw. Niebieski Folder. Dziś Popowicz jest honorowym przewodniczącym Akademii Ufologii Informacyjnej i Stosowanej. Folder zawierał liczne opisy przelotów NOL–i oraz kilku prób zestrzelenia ich przez wojsko. Dopiero teraz zaczęto ujawniać te dokumenty opinii publicznej.  

Rozmowy kontrolowane

Ufolodzy wiedzą, że są obserwowani przez obiekt swojego zainteresowania - kosmitów. Widać to najwyraźniej podczas wszelkiego typu zjazdów.  

Strzał w duszę

Runy są czymś znacznie więcej niż rodzajem starożytnego pisma. Szamani dawnych ludów skandynawskich twierdzili, że są znakami objawionymi ludziom przez boga Odyna i reprezentują potężne moce Kosmosu.  

Dzieci kosmosu

Felicia zawsze była nerwowym dzieckiem. Kiedy poszła do szkoły, zaczęły się prawdziwe kłopoty - rano bolał ją brzuch, w szkole nie była w stanie się skupić, miewała ataki lęku, a czasem histerii.  

Tajny arsenał na orbicie

Gdy patrzymy w niebo, na chmury czy gwiazdy, nie zdajemy sobie sprawy, że nad naszymi głowami krążą tony żelastwa - dziesiątki satelitów, teleskopów i urządzeń, określanych mianem "ściśle tajne". Niektóre z nich stanowią wielkie zagrożenie dla życia na Ziemi.  

Wawel - dar bogów

W miejscach mocy koncentruje się pozytywna energia Ziemi i Kosmosu. Przebywając w nich, mamy ułatwiony kontakt z własną podświadomością. Lepiej nam się modli i medytuje. Trafniej podejmujemy decyzje. Dziś przedstawiamy Wawel, uważany za najsilniejsze miejsce mocy w Polsce.

Kosmiczne tsunami

Ziemi z kosmosu zagrażają nie tylko komety i asteroidy...  

Dobre życie w rytmie Tattw

Jesteśmy częścią wszechświata i jak wszystko, co w nim istnieje, poddani jesteśmy jego rytmom. Jednak, jako istoty obdarzone rozumem i wolną wolą, często żyjemy im wbrew - co nie wychodzi nam na dobre. A tymczasem, postępując zgodnie z naturalnym rytmem kosmicznym, moglibyśmy wspomagać samych siebie i kształtować swój los.

Ufologiczna histeria

Dla większości ludzi UFO to albo bzdura, albo pojazdy kosmitów. Lecz niektórzy otaczają te tajemnicze obiekty religijnym wręcz uwielbieniem lub reagują na nie nieopanowanym lękiem.  
« Poprzednia strona
Strona z 3

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: