Wyszukiwanie po tagu: zaświaty
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Uratował nas duch taty

Ich stary dom z gliny w okamgnieniu stanął w płomieniach. Chwilę przedtem kobieta usłyszała wyraźny głos: – Córeczko, uciekajcie, pali się! To krzyczał jej nieżyjący ojciec.

BHP rozmów z zaświatami

Chcesz bez obaw wezwać duszę zmarłego? Możesz zrobić to właśnie w Samhain. Ale i tak przestrzegaj pewnych zasad...

Powtórka z Życia

5-letni Marcin twierdzi, że był kiedyś rycerzem. Przybył na Ziemię po wybraniu sobie w zaświatach rodziny. Jest przekonany, że jego obecna ciotka była w poprzednim życiu jego żoną. Czy to jedynie fantazje dziecka, czy dowód na istnienie reinkarnacji?  

BHP spirytysty

Chociaż jestem przeciwniczką wywoływania duchów, to na prośbę licznych Czytelników przypominam zasady nawiązywania kontaktu z Energiami z Innych Wymiarów. Przede wszystkim dlatego, by osoby mające nieprzepartą ochotę na taki kontakt, nie popełniały podstawowych błędów, które potem mszczą się na uczestnikach spotkań z duchami.  

Wyjedź, dobrze ci to zrobi

Podróżujemy, by odpocząć, zwiedzić piękne miejsca, pobyć z bliskimi lub tylko ze sobą. Chcemy znaleźć się w zakątku, w którym wzbogacimy się o coś, co może nam pomóc być mądrzejszymi i silniejszymi. Po prostu wciąż potrzebujemy dopływu świeżej, nowej, innej energii!

Po czym poznać, że to jest miłość?

Wydawałoby się, że to takie oczywiste – jedno mówi drugiemu, że kocha, i wszystko jest jasne. Jednak nie ma recepty, jak miłość znaleźć i, co równie istotne, jak ją później utrzymać.

Pozwól sobie na zmianę

Nie ma przesady w powiedzeniu, że prowizorka jest najtrwalszą budowlą świata. Tkwimy w starych układach i dziwimy się, że życie jakoś się dziwnie plecie. A wystarczy niewielka zmiana, aby z nową energią rozpocząć nowy rozdział...

Powiedz sobie: będzie dobrze!

Magiczny rok 2012 trwa! On nie tylko przyniesie zmiany na skalę światową, ale też bardzo się postara zweryfikować nasze myśli, uczucia i zachowania. A to, jak wiemy po sobie, wcale nie jest łatwym zadaniem…

Czego sobie życzysz?

Pytanie: „Co mi przyniesie nowy rok?” należałoby zamienić na: „Co JA sobie wykreuję w nowym roku?”.

Zmiany mile widziane

Lubimy popadać w schematy i najróżniejsze stereotypy. Bo żyje się z nimi prościej – a prawdę mówiąc, pozwalają nam nie myśleć, tylko organizują życie. W panikę wpadamy, kiedy coś się zmienia. Ale, o ironio, te modyfikacje są nam najbardziej potrzebne.

Zaklęte kręgi związków

Poszukujemy pomocy, gdy nie wiemy, jak wyjść z pętli kłótni, z marazmu życiowego, z braku widoków na coś dobrego, ze złych relacji osłabiających siły życiowe. Kołem ratunkowym jest ktoś umiejący popatrzeć na naszą sprawę z boku, bez emocji.

Pomoc Księcia

Najbardziej bajkową opowieść o spotkaniu człowieka z Energią usłyszałam wiele lat temu. Opowiedziała mi ją pewna matka…

Światy połączone światłem

Zazwyczaj gdy jest mowa o kontaktowaniu się człowieka z innym wymiarem, powstają automatycznie skojarzenia, że chodzi o kontaktowanie się ze zmarłymi.

Pożeracze ludzkich uczuć

Przyjęło się uważać, że UFO przybywa z innych planet lub wymiarów, a duch zmarłej niedawno cioci odwiedził nas w drodze w zaświaty i nie ma z kosmitami nic wspólnego. A jeśli to nieprawda? Przedstawiamy Państwu zaskakującą teorię i jesteśmy ciekawi, czy Waszym zdaniem jest ona prawdopodobna.  

Śpiąca królewna

W nieszczęściu Caroliny Olsson było trochę szczęścia. Straciła 32 lata życia, jednak wróciła ze swej sennej podróży cała i zdrowa. Niestety, nie wszystkim się to udaje. Czasem jednak istoty zamieszkujące zaświaty potrafią "odwdzięczyć się" za wizytę.  

Pałace dla duchów

Kreta! Oczywiście - plaże, ciepłe morze, delfiny, winogrona. Są już wakacje i biura podróży kuszą nas na różne sposoby. Jedno jest pewne: żadne z nich nie zdradzi w kolorowych folderach, jakiego niezwykłego odkrycia dokonano ostatnio na Krecie. I trudno się dziwić... Ale po kolei!  

Za drzwiami zaświatów

Ukazanie się pierwszej książki dra Michaela Newtona, pod tytułem "Wędrówka dusz" (pisaliśmy o niej w nrze 37/03) wywołało w Ameryce spore poruszenie. Po raz pierwszy udało się komuś sforsować drzwi do zaświatów. Michael Newton dokonał tego za pomocą hipnozy.  

Przemień klęskę w sukces

Dzieci Ery Wodnika  

Tarcza przeciw demonom

Ludzie, którzy nie są z zawodu elektrykami, nie będą się zabierać do naprawy zepsutej instalacji, bo wiedzą, że prąd może ich porazić. Ale, mimo że nie mają pojęcia o bhp spirytysty, medium czy okultysty, z radością zaczną wywoływać duchy, kontaktować się z Energiami, bawić się magią, a przecież tu też "prąd może ich kopnąć"!  

Świece: Zdmuchiwać czy nie

Dostałam właśnie list od Czytelniczki podpisanej D.H.W., z pytaniem, jak to jest: można świece zdmuchiwać po skończonym rytuale czy nie?  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: