Wyszukiwanie po tagu: czas
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Otwieramy gwiezdne wrota

Za 30 lat znikną nieuleczalne choroby, ból i kolejki do lekarzy??

Podróż w czasie

Czym jest dar przeczuwania nadchodzącej katastrofy? Naukowcy podejrzewają, że nasze umysły po prostu potrafią zaglądać w przyszłość.

Dobra pora na twoją pigułkę

Zastanawiałeś się może, dlaczego raz lek na twoją dolegliwość pomaga ci szybciej, a innym razem masz wrażenie, jakby w ogóle nie działał, albo, co gorsza, pojawiają się jakieś skutki uboczne?

Zapanuj nad swoim życiem

Zżera cię stres? Masz wrażenie, że jesteś uwięziony w sieci problemów nie do pokonania? Rozwiązaniem jest odnalezienie w sobie wewnętrznej mocy.

Zegar twojego życia

Jak odnieść sukces i uniknąć porażek? Jak zachować zdrowie i nie chorować? Rób wszystko zgodnie z porą dnia.

Amerykanie podróżują w czasie?

USA już od zeszłego wieku mają wehikuł czasu! Tę bombę rzucił niedawno w amerykańskiej telewizji szanowany członek palestry, Andrew D. Basiago.

Młodość to stan duszy

Nie wiek czyni nas młodymi czy starymi, tylko nasza energia. I jedynie my decydujemy, jaka ona będzie.

Zegar życia

Chińczycy wierzą, że to, o której godzinie przychodzimy na świat, ma wpływ na nasz charakter i przyszłe życie. Podzielili dobę na 12 dwugodzinnych odcinków. Sprawdź swoją godzinę urodzenia, a potem zobacz, jaki jesteś i jaka czeka cię przyszłość.

Magiczny zegar

Wypowiadasz afirmacje, odprawiasz rytuały i rzucasz zaklęcia, ale one nie działają? Może dlatego, że wybrałaś nieodpowiednią porę dnia? Bo tak jak istnieje zegar biologiczny, jest i magiczny...

Wicher odmieni Twoje życie

26 lipca 2012 rozpocznie się nowy rok według kalendarza Majów. I nie będzie to rok ostatni, jak niektórzy mówili. Rezonansowy Wicher przywieje oczyszczającą energię.

Cykle życia

Astrologia jest nauką o czasie. Ale o czasie innym niż w fizyce, która mierzy go, sprawdza, jak właściwości rzeczy zmieniają się w miarę jego upływu, ale tak naprawdę pozostaje on tylko „gołym” wymiarem, liczbą bez właściwości. W astrologii jest inaczej – czas jest aktywny!  

Najważniejszy dzień w życiu człowieka

Dopóki wszyscy nie zrozumieją, jak ważne jest zapisanie dokładnej godziny narodzin, horoskopy nigdy nie będą wystarczająco prawdziwe  

Światy połączone

Kilkoro pasażerów lotu z Chicago do San Francisco z jakichś powodów nagle znalazło się w świecie przesuniętym do własnej rzeczywistości o kilka minut wstecz. Zanim "dogonili" swój czas, musieli walczyć o życie z dziwnymi istotami - pożeraczami przestrzeni - które zjadały przeszłość.  

Świat, którego nie widzimy

Stan wojenny obowiązujący w Polsce na przełomie 1981/82 roku nie sprzyjał nocnym spacerom. Było to nie na rękę również ufologom, którzy nie mogli się przypatrzyć dokładnie dziwnym zjawiskom, zachodzącym w pewnych punktach Warszawy. A przecież właśnie wtedy - i być może dzięki stanowi wojennemu - udało się zrobić rewelacyjne zdjęcia.  

Tunel Czasu

Do najbardziej niewiarygodnych historii współczesności należy amerykański, ściśle tajny eksperyment "Filadelfia". Jego celem było zbadanie możliwości pola magnetycznego, a niespodziewanym efektem - zbudowanie "tunelu czasu", przez który wysyłano w przeszłość i przyszłość tysiące ludzi.  

Pieniądze lubią ciszę

W grudniu 2007 roku na konferencji astrologów w Krakowie jeden z referentów przedstawiał temat pt. „Astrologia finansowa” z naciskiem na astrologiczne wspomaganie inwestowania na giełdzie. Twierdził, że grając na warszawskiej giełdzie, pomaga sobie metodami astrologicznymi i... całkiem nieźle mu idzie.  

Zgubiony czas i inne dziwne przypadki

Czy zdarzyło się Wam zgubić czas? W jednej chwili "przeskoczyć" godzinę, dwie, bez pojęcia, co się wtedy z Wami działo? Jeśli kiedykolwiek to się Wam przydarzy, obejrzyjcie dokładnie swoje ciało...  

Tzolkin - Kalendarz naszych czasów

 Legendy głoszą, że Majowie przybyli z głębi wód, z odległych krain albo... z nieba.  

Głosy z tamtej strony

Z całego świata płyną relacje o próbach kontaktu zmarłych z nami za pośrednictwem radia, dyktafonów, telefonów, niezwykłych transobrazów w odbiornikach telewizyjnych oraz przekazów nadawanych faksem. Te doniesienia są obiektem poważnych badań naukowych. A ich wyniki są jednoznaczne: życie pozagrobowe jest faktem.  

Zagubieni w czasie

Niektórzy ludzie widzą wyraźnie przez krótki moment całe osady lub miejsca, które istniały w przeszłości. I na pewno nie jest to fatamorgana. Inni twierdzą, że spotkali się i rozmawiali ze zmarłymi. Ale czy możliwe jest, by grupa rzymskich legionistów nagle wyłaniała się z przeszłości i była widziana w różnych częściach świata?
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: