Wyszukiwanie po tagu: upiory
Łącznie 5 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Dom z duszą

Pani Magda N. zadzwoniła do redakcji Gm z prośbą o pomoc. "Coś dzieje się w moim domu. Mam wrażenie, że jesteśmy jego więźniami. Od kilku lat usiłujemy go sprzedać, ale coś nieustannie wchodzi nam w paradę. Czy to klątwa?". Na miejsce pojechała Alicja Ziętek - jasnowidz i parapsycholog.  

Zły duch rozstajnych dróg

Nigdy nie zatrzymuj się na rozstajnych drogach, szczególnie w nocy, ponieważ miejsce to jest opanowane z reguły przez złe moce.

Nawiedzony Lwów

Przed prawie stu laty redaktorzy Kuriera Metapsychicznego (dodatek do Kuriera Codziennego), postanowili zbadać zjawiska nadprzyrodzone występujące we Lwowie. Powstał dzięki temu niecodzienny przewodnik po miejscach nawiedzonych. I kto wie, czy nie jest on aktualny do dziś...  

Każdy może być wampirem

W dawnych czasach wierzono, że kiedy ktoś po śmierci powraca do życia, to staje się upiorem. Skąd jednak biorą się opowieści o zmartwychwstaniach ludzi? Zapewne z wydarzeń podobnych temu, jakie niedawno rozegrało się na Wybrzeżu Kości Słoniowej.  

Upiór z wymarzonego gniazdka

Siedziałam na ławce w parku i obserwowałam młodą, szczęśliwą parę, bawiącą się z roześmianym dzieckiem. Po chwili tata z synkiem odbiegli, a mama usiadła obok mnie. Spojrzała na książkę leżącą na moich kolanach - a były to "Wyznania egzorcysty" o. Gabriele Amortha. Uśmiechnęła się i powiedziała: "Ja też przeżyłam nawiedzenie. Ale mnie nie pomógł żaden egzorcysta".  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: