Wyszukiwanie po tagu: kręgosłup
Łącznie 11 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Grunt to dobre nastawienie

Kręgosłup jest jak rusztowanie. Gdy zaczyna się chwiać, sypie się cały człowiek. Wtedy warto wybrać się do doświadczonego kręgarza.

Asany na drogę

By wyjazd na wakacje nie skończył się torturą pleców czy opuchnięciem nóg, wystarczy zjechać z trasy na łąkę lub do lasku i... wygiąć się na ból.

Oddaj plecy w dobre ręce

Nie tylko pomoże ci nareperować kręgosłup, ale i poprawi przepływ energii w organizmie.

Zdrowie w pigułce

Zadbaj o słuch (swój i rodziny!!), nie nadwyrężaj dziąseł, a przede wszystkim - zrób coś dla kręgosłupa!!

Plecy lubią ruch

Skorzystaj z kilku prostych trików na ból i przestań narzekać. A zacznij się uśmiechać. :)

Kręgosłup w opałach

Przesiadywanie przed komputerem ma katastrofalne skutki dla kręgosłupa. Jeśli nie zadbamy o to, by dzieci częściej uprawiały sport, w przyszłości każde z nich będzie potrzebować terapii – przestrzega Bogdan Witkowski, terapeuta manualny, w rozmowie z Jędrzejem Fijałkowskim.  

Otwórzcie serca i dłonie

Gdy dopada nas choroba, leczymy jedynie ciało. A przecież człowiek składa się nie tylko z ciała. Dlaczego uzdrowienie na drodze duchowej miałoby być niemożliwe?  

Japońska terapia kręgosłupa

Dzięki yumeiho dzieci mogą uniknąć wad postawy, a nawet operacji. A wszyscy - zapobiec chorobom w przyszłości. Bo jeśli miednica trzyma się prosto, to i zdrowie mamy lepsze.  

Giętki znaczy odważny

Elastyczny kręgosłup zapewnia młodzieńcze ciało i dodaje energii. Gdy go rozciągamy, rośnie nawet nasza wiara w siebie. Stajemy się też bardziej odważni i otwarci na ludzi.  

Zadbaj o podstawę życia

Chroniczne napięcia w plecach, ból i zwyrodnienia to plaga naszych czasów. Aby się ich pozbyć, w harmonogram dnia na stałe trzeba wpisać rozciąganie kręgosłupa.  

Sztywnej szyi mówimy nie

Zawroty głowy, drętwiejące ręce, bolące plecy i szyja to wina niewłaściwej pozycji w czasie pracy lub snu. A także braku ruchu. Rada jest jedna – trzeba ćwiczyć.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: