Wyszukiwanie po tagu: bogactwo
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Kasa na wakacje

Urlopy, obozy, kolonie, wycieczki. Skąd na to brać? Przyznam się, że najczęściej właśnie wiosną sięgam po magiczne rytuały...

Zaczarowany portfel będzie zawsze pełny!

Praca pracą, ale potrzebny ci także szczęśliwy portfel, aby nigdy nie zabrakło do pierwszego!

Banknot, który przyciąga pieniądze

NBP wymienia banknoty – to niepowtarzalna okazja, by zapolować na potężny finansowy talizman!!!

Chorzy na przepych

Posiadłość byłego prezydenta Wiktora Janukowycza Ukraińcy nazwali od razu „muzeum korupcji”. Skąd się bierze u niektórych ludzi władzy aż taka pazerność?

Ile kosztuje cyrograf

Właśnie minęła 50. rocznica zamachu na JFK. I znów wszyscy mówią o klątwie, która dotyka tę rodzinę. Ale nie tylko tę. Inni też płacą wysoką cenę za sławę i bogactwo...

Pięć sposobów na fortunę

Trafić szóstkę w totka, znaleźć milion na ulicy, dostać spadek po bogatej ciotce… to tylko marzenia. W życiu trzeba coś zrobić, by złapać fortunę za nogi. Ale co?

Żaba przyniesie ci kasę

Masz w domu chińską żabę, popularne remedium feng shui? Jeśli tak, to koniecznie ją odkurz, ustaw w odpowiednim miejscu i poproś, aby w tym roku przywoływała do ciebie pozytywną finansową energię.

Wyczaruj pracę idealną

Jeśli masz problem ze znalezieniem lepszego zajęcia albo marzysz o awansie, zastosuj magiczne sposoby, które pomogą rozkwitnąć twojej karierze zawodowej i sprawom biznesowym.

Pieniążek do przyciągania pieniędzy

Każdy z nas słyszał o magicznej zasadzie „podobne przyciąga podobne”.

Przyciągnij pieniądze

Szczęściu trzeba dopomóc – mówi stare przysłowie. Dlatego prezentujemy trzy talizmany pomagające przyciągnąć bogactwo i powodzenie w grach.  

Oto Byczyca, która tyra i pławi się w luksusie

Ma cadillaca, własny samolot i domy na całym świecie. Ale nadal kocha występy na scenie. Nawet gdy została babcią. Bo Beata Kozidrak wie, jak dobrze zarabiać i jak dobrze… żyć!

Guru mówi, co to znaczy życie w bogactwie

Rick Jarow, facet, który głosi, że każdy ma prawo do życia w szczęściu i bogactwie, przyjeżdża do Polski. Będzie promował swoje nowe dzieło zatytułowane „Alchemia obfitości”.

Fortuna na zawołanie

Od dawna już nie pisałam o pieniądzach, być może wychodząc z założenia, że tak wiele sposobów na przyciągnięcie dostatku było zamieszczonych na łamach "Gwiazd", że macie już dosyć. Najwyraźniej jednak przyszedł czas, by znów zajrzeć do naszych, niestety, pustawych portfeli i zrobić coś z tym fantem.  

Gdybym był bogaty...

Niewątpliwie skuteczne robienie pieniędzy wymaga dwóch rzeczy: szczególnego talentu i... szczęścia. Można sprawdzić w swym horoskopie, czy gwiazdy nam sprzyjają... Chociaż popularna mądrość głosi, że pieniądze szczęścia nie dają, to jednak większość ludzi trawi swój czas na ich zdobywaniu. Ale choć tak wiele w to wkładają wysiłku, tylko nielicznym udaje się zgromadzić duży majątek i jeszcze przekazać go wnukom w spadku.  

Zaproś boginię fortuny

Bogini Obfitości najbardziej przychylna jest ludziom w czasie żniw. Wtedy zbiera najwięcej podziękowań i... życzeń.  

Sztuka spełniania życzeń

Magia przyciąga ludzi od tysięcy lat, ponieważ obiecuje osiąganie celów. A czego więcej nam potrzeba? I pod tym względem nasze nastawienie nie zmienia się, odkąd istnieje gatunek Homo sapiens. Z tym, że dawniej nie odróżniano tak wyraźnie jak dziś działań magicznych od niemagicznych, czyli od tych czysto technicznych.  

Zodiak pieniądza

Kiedy astrolog myśli o pieniądzach, kojarzą mu się one ze znakiem Byka, który w astrologii symbolizuje bogactwo, ale także ze znakiem Koziorożca, który oznacza ich uporczywe zdobywanie; również ze znakiem Lwa, który kojarzy się z pysznieniem nimi i obnoszeniem...   

Wielki rytuał bogactwa

Z maili i telefonów, jakie docierają do naszej redakcji wynika, że mają Państwo kłopoty ze zdobyciem kilku składników potrzebnych do przeprowadzenia Wielkiego Rytuału Bogactwa zamieszczonego w naszym najnowszym wydaniu specjalnym.  

Na bogactwo najlepsza...ciotka!

Jak zarobić pierwszy milion? W co inwestować? Takie pytania rozważamy nawet wtedy, gdy kiepsko oceniamy nasze szanse na wzbogacenie się.  

Ulubieńcy fortuny

Jak poznać, patrząc w horoskop, czy ktoś ma szczęście do pieniędzy? Że będzie wygrywał w totka lub zarabiał duże sumy?  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: