Wyszukiwanie po tagu: biała magia
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Urlop jak w raju

W wakacje chcemy odpocząć. Nie denerwować się, nie męczyć, nie bać. Żeby nie było tak, że po powrocie do domu będziemy musieli... odpocząć. Pomogą nam w tym triki feng shui.

Czas się obudzić!!

21 marca, wraz z astronomicznym końcem zimy, zaczyna się prawdziwy nowy rok. To najlepszy moment, by oczyścić zastałą energię w naszym domu!

Wiosenna magia szczęścia

Masz dosyć gnębiącego cię pecha? Najwyższy czas pozbyć się go i zaprosić miłość, pieniądze i sukces.

I ty możesz mieć szczęśliwą rękę

Do pieniędzy, do interesów, do dzieci, do miłości. Wystarczy poznać kilka magicznych trików, a fortuna stanie u twoich drzwi.

Bez świec ani rusz

To najważniejszy składnik rytuałów magicznych. Czasem nawet nic więcej nie potrzeba – tylko świeca i...

Pod opieką przodków

Wiele spraw w naszym życiu dzieje się za sprawą duchów opiekuńczych. A one lubią, gdy im dziękujemy...

Niezwykłe bukiety

Właściwie dobrane kwiaty działają jak talizman – przyciągają szczęście, wzmacniają miłość, zapewniają zdrowie, a nawet... odstraszają włamywaczy!

Trzy kroki do kobiecego raju

Maj to miesiąc Wenus. Wykorzystaj moc planety i obudź w sobie boginię miłości, zmysłowości i piękna.

Nie bój się rozbitego lustra!

Przed tygodniem ktoś nerwowo zapukał do moich drzwi. Spojrzałam na zegarek. O dziewiątej wieczorem nikogo nie oczekiwałam. Kiedy otworzyłam zasuwę, zobaczyłam sąsiadkę, panią Wandę. – Pomocy!

Czarna magia w Watykanie

Karnawałowa zabawa trwała w najlepsze. Rzymskie kurtyzany kąpały się w winie, a grono watykańskich purpuratów i złotej młodzieży podziwiało ich nagie ciała. W pewnym momencie mistrz ceremonii, Johannes Burchard, zorientował się, że na sali brak najważniejszego gościa, kardynała Rodryga Borgii. Zaniepokojony, poszedł poszukać go w ogrodzie.

Pod ochroną białej magii

Niektórym ludziom walą się na głowę wszelkie nieszczęścia naraz. Inni załamaliby się już dawno. Oni - nie. Pomału porządkują świat wokół siebie i znów wszystko wraca do normy. A oni wychodzą z tego silniejsi. Pomaga im biała magia.

Przyszłość w kryształowej kuli

Jednym z najstarszych i jednocześnie najbardziej magicznych sposobów poznawania przyszłości jest zaglądanie do kryształowej kuli  

Życiodajny oddech joginów

Co to znaczy: medytować? Siedzieć, tępo patrząc w ścianę i mrucząc mantry? To przecież każdy potrafi... Otóż nie.  

Oko Horusa

To jeden z najstarszych symboli oświecenia, dzięki któremu możemy połączyć się zarówno z naszą podświadomością, jak i z kosmiczną skarbnicą wiedzy.  

Cztery żywioły człowieka

Człowiek, który emanuje spokojem wewnętrznym, jest psychicznie poukładany, przyciąga dobre energie i przyjaznych ludzi. W życiu mu się wiedzie, okazje same pchają mu się w ręce. Spokój duszy wpływa też na organizm - choroby się go nie imają. Jak jednak osiągnąć ten stan ducha?  

Fortuna na zawołanie

Od dawna już nie pisałam o pieniądzach, być może wychodząc z założenia, że tak wiele sposobów na przyciągnięcie dostatku było zamieszczonych na łamach "Gwiazd", że macie już dosyć. Najwyraźniej jednak przyszedł czas, by znów zajrzeć do naszych, niestety, pustawych portfeli i zrobić coś z tym fantem.  

Jak Cię widzą... Czyli sztuka autokreacji

Co zrobić, by nas kochano i szanowano? Jak osiągnąć sukces w życiu? Jak zdobyć mężczyznę (kobietę)? Jak wreszcie przestać być samotnym i nieszczęśliwym?  

Tarcza przeciw wampirom

Wiemy już, jak rozpoznać psychiczny atak na naszą aurę. Dziś napiszę, jak się przed nim bronić.  

Tarcza przeciw demonom

Ludzie, którzy nie są z zawodu elektrykami, nie będą się zabierać do naprawy zepsutej instalacji, bo wiedzą, że prąd może ich porazić. Ale, mimo że nie mają pojęcia o bhp spirytysty, medium czy okultysty, z radością zaczną wywoływać duchy, kontaktować się z Energiami, bawić się magią, a przecież tu też "prąd może ich kopnąć"!  

Rytuał Afrodyty

Masz dość diet, siłowni i ubrań w coraz większym rozmiarze? Wykonaj Rytuał Afrodyty!  
« Poprzednia strona
Strona z 3

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: