Wyszukiwanie po tagu: sukces
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Chcę zostać gwiazdą

Nie istnieją zaklęcia, które z żaby zrobią księcia! Żeby zrobić karierę, trzeba tego ogromnie chcieć i mocno się nad tym napracować.

Klucz do sukcesu i szczęścia

Musisz uwierzyć w siebie, zanim inni w ciebie uwierzą. Jak to zrobić? Pokochać swoje ciało!!!

Przekąska na sukces w rozmowach

Przekąska Merkurego działa jak amulet: pomaga zebrać myśli, znaleźć odpowiednie słowa i argumenty.

Zegar twojego życia

Jak odnieść sukces i uniknąć porażek? Jak zachować zdrowie i nie chorować? Rób wszystko zgodnie z porą dnia.

To będzie twój rok!!

Wystarczy, że krok po kroku zaplanujesz, co chcesz w nim osiągnąć. Za rękę poprowadzą cię: pozytywne myślenie, odrobina zdrowego rozsądku i koniecznie szczypta magii.

Jogin uczy, jak żyć

Niedawno odwiedził Warszawę charyzmatyczny mistrz jogi kundalini, Sadhana Singh. Nauczał, jak odnieść wymarzony życiowy sukces.

Trzy zasady sukcesu

Co jest przyczyną klęski? Brak wiary w siebie.

Co ma biurko do sukcesu?

Tak, tak!! – nawet nie wiesz, jak wiele ten mebel mówi o tobie. W dodatku może sprawić, że powiedzie ci się w nauce i karierze!!

Optymistom żyje się lepiej!

Jest taki żart. Pesymista widzi na cmentarzu same krzyże, a optymista plusy. A ty co widzisz?

Magiczny sposób na karierę

Wrzesień to idealny czas na planowanie zawodowych sukcesów. Podwyżka? Awans? Wszystko jest możliwe. Wystarczy kilka magicznych sztuczek.  

Każdy płynie inną falą

Nie zazdrośćmy innym, tylko szukajmy własnej drogi do sukcesu. Aby to zrobić, trzeba się odciąć od starej energii i wskoczyć na nowy tor życia.

Postaraj się, a wygrasz

Tę książkę czytaj powoli, kontemplując każde zdanie. Bo wtedy będziesz mieć gwarancję, że dostrzeżesz tak piękne rady, jak ta: „Sukces osiągniesz tylko wtedy, gdy zachowasz wewnętrzną lekkość”.

Wiosennych amuletów wybór wszelki

Twoje skryte pragnienia mogą się spełnić tej wiosny dzięki amuletowi, który im sprzyja. Wybierz spośród 10 przedstawionych symboli jeden, najbardziej odpowiadający twoim marzeniom. Noś go stale przy sobie (może być figurka albo wycięty obrazek). Jak najczęściej go też wizualizuj.

Magiczny głos

W głosie człowieka ukryta jest jego dusza. Jest tak samo indywidualny jak twarz. Może uwieść, wznieść na szczyty kariery, ale też i przekreślić marzenia o szczęściu.

Co zrobić, aby awansować

Od 8.12.2010 r. do 15.01.2011 r., gdy Mars znajdzie się w znaku Koziorożca, wykonaj rytuał pomagający odnieść sukces w pracy.

Edyta Herbuś czyli spełniony sen Kopciuszka

Jest śliczna, więc niektórzy uważają ją za głupiutką tancereczkę. Ale niech ci zazdrośnicy pokażą inną dziewczynę, która w ciągu kilku lat zrobiła większą karierę!

Jak wyjść z cienia

Jeśli dostrzegłeś, że żyjesz w swoim własnym cieniu, jesteś już w połowie drogi do sukcesu, czyli pozbycia się cienia.  

Czarodziejka umysłów

Jest jedną z najbogatszych kobiet świata. Bożyszczem milionów czytelników. Jej książki dla niektórych stają się biblią, inni palą je na stosach jako dzieła szatana. Jakim cudem w dobie komputerów potrafiła uwieść ludzi magią?  

Ulubieńcy fortuny

Jak poznać, patrząc w horoskop, czy ktoś ma szczęście do pieniędzy? Że będzie wygrywał w totka lub zarabiał duże sumy?  

Ryzykantka lękiem podszyta

Autorka „Nigdy w życiu!” i „Ja wam pokażę” właściwie opisuje siebie. Jej także, jak powieściowej Judycie, wszystko się udało – napisała bestseller, który przyniósł jej sławę i pieniądze. I miłość. Ale wcześniej musiała radzić sobie z pułapkami życia. Spójrzmy w horoskop Katarzyny Grocholi i dowiedzmy się, w czym tkwi jej siła.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: