Wyszukiwanie po tagu: fortuna
Łącznie 14 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Fortuna do wzięcia!

Marzy ci się szóstka w totka? A może superauto w zabawie radiowej? Pomóż szczęściu!

Kieszonkowy zestaw czarownicy

Zamiast skrzyni pełnej eliksirów i amuletów wystarczą tylko cztery przedmioty. Z nimi odprawisz najpilniejsze rytuały.

Ty i pieniądze

Masz problemy z kasą? Może trzeba zmienić numer konta bankowego?!

Wahadełko wskaże numery lotka

Niedowiarki często pytają jasnowidzów, dlaczego nie grają na loteriach. Przecież skoro mają takie talenty, z pewnością udałoby im się wygrać...?!

Fortuna rozkwita dla ciebie!

1.08. obchodzimy sabat Lammas – czas magii przynoszącej płodność, zdrowie i powodzenie dla wszystkich, których kochamy!!

Fortuna zaklęta w talizmanie

Pomoże ci przyciągnąć miłość, pieniądze i powodzenie. Ale najpierw musisz uwierzyć w jego moc.  

Fortuna uśmiecha się do ciebie!

W pierwszym tygodniu kwietnia 2013 aż sześć planet pomoże nam zdobyć awans, pieniądze, odnieść sukces. Pora zacząć działać i wspomóc się magicznymi rytuałami.

Pięć sposobów na fortunę

Trafić szóstkę w totka, znaleźć milion na ulicy, dostać spadek po bogatej ciotce… to tylko marzenia. W życiu trzeba coś zrobić, by złapać fortunę za nogi. Ale co?

Czas wypowiedzieć życzenia

22.09 nadchodzi równonoc, świat dąży do odzyskania równowagi. Wykorzystaj to! Pomyśl, czego ci w życiu brakuje, poproś o to. Przyciągnij powodzenie na całą jesień.

Lepsze czasy dla finansów i nowości

11 czerwca Jowisz wejdzie do Bliźniąt i zostanie w nim aż do 26 czerwca 2013 roku. Będzie szansa na pozytywne zmiany w twoim życiu.

Symbole dobrego życia

Chińczycy od niepamiętnych czasów pomagali losowi, miłości i szczęściu w interesach specjalnymi amuletami i figurkami.

Fortuna na zawołanie

Od dawna już nie pisałam o pieniądzach, być może wychodząc z założenia, że tak wiele sposobów na przyciągnięcie dostatku było zamieszczonych na łamach "Gwiazd", że macie już dosyć. Najwyraźniej jednak przyszedł czas, by znów zajrzeć do naszych, niestety, pustawych portfeli i zrobić coś z tym fantem.  

Gdybym był bogaty...

Niewątpliwie skuteczne robienie pieniędzy wymaga dwóch rzeczy: szczególnego talentu i... szczęścia. Można sprawdzić w swym horoskopie, czy gwiazdy nam sprzyjają... Chociaż popularna mądrość głosi, że pieniądze szczęścia nie dają, to jednak większość ludzi trawi swój czas na ich zdobywaniu. Ale choć tak wiele w to wkładają wysiłku, tylko nielicznym udaje się zgromadzić duży majątek i jeszcze przekazać go wnukom w spadku.  

Dotyk Midasa

Po co czytać poradniki w rodzaju "Jak zarobić dużo pieniędzy", pisane przez niebogatych najczęściej nauczycieli, kiedy można u źródła dowiedzieć się, jak to robią najlepsi.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: