Wyszukiwanie po tagu: aura
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Aura: wykrywacz idealnej miłości

Dlaczego czasami, spotykając kogoś nowego, czujesz się cudownie i komfortowo już od pierwszych chwil, a czasem obcowanie z kimś wyczerpuje cię i wprowadza w apatyczny nastrój? 

I ty możesz widzieć aurę

Znajdź zaciszne miejsce, odrzuć wszystkie myśli i otwórz trzecie oko.

Zarazki przeszłości

Czy syn pijaka musi być pijakiem? Czy koszmary senne da się zakończyć? Czy mamy wpływ na nasze życie?  

Nic na siłę

Czasami tak bardzo chcemy kochać, że nie zwracamy uwagi na to, co mówi nam nasza aura: to nie jest człowiek dla ciebie. I sami sobie fundujemy rozczarowanie.

Tęczowa energia twojego życia

Wszystko, co żyje, ma swoją aurę. Sprawdź, w jakim kolorze jest twoja i co to oznacza.

Dlaczego???

Są pytania, na które bardzo trudno jest znaleźć odpowiedź. Na przykład pytanie o celowość niepotrzebnych, naszym zdaniem, śmierci.

Auromasaż

Poprzez ten zestaw niezwykłych ćwiczeń wzmocnisz nie tylko ciało, ale i otaczającą cię własną aurę.  

BHP twojej aury

„Nie rób drugiemu, co tobie niemiłe” – ta stara ludowa mądrość ma głęboki sens. Jest to też podstawowa zasada ochrony naszej aury przed złymi energiami. Bo wiadomo – „kto pod kim dołki kopie...”

Czym jest miłość?

Prawdziwe kochanie to cud, kanał łączący aury dwojga ludzi. Ale nie dajmy sobie wmówić, że takie uczucie może nas spotkać tylko raz w życiu!

Rozstanie to nie koniec świata

Istnieją pomiędzy nami niezwykłe niewidoczne połączenia! Nikt do końca nie wie, jak daleko sięgają. I dlaczego potrafią zmieniać nasze życie  

Król miłosnych kamieni i jego świta

Różowy kwarc to idealny kamień na wiosenną biżuterię.

Energetyczny portret człowieka

Wokół ludzi i zwierząt, roślin, wody, minerałów, a nawet całej Ziemi istnieje kolorowa otoczka. To aura, energetyczne halo, a w przypadku istot żywych zapis emocji i stanu organizmu.  

Zapisane w aurze

Ma ją każdy z nas, ale tylko niektórzy ją widzą. Są też osoby, które potrafią czytać z niej jak z nut.

Znajdź kolor dla siebie

Czerwień nasyca energią Jeśli brakuje Ci energii, odwagi i asertywności, otaczaj się kolorem czerwonym. Podobnie rób, kiedy chcesz, aby Cię zauważano. Jeśli czujesz się atrakcyjna/y i przebojowa/a - czerwony, sportowy samochód jest właśnie dla Ciebie.

Źródło czarnej magii

Nie ludzie, lecz demony zgładziły cywilizację Majów  

Barwa twojej aury

Energetyczną chmurkę otaczającą ludzkie ciało mogą na własne oczy ujrzeć jedynie wybrańcy. Jeśli nie zaliczasz się do grona jasnowidzów, jej kolor możesz sprawdzić w inny sposób. Rozwiąż nasz psychotest, a dowiesz się, jaka barwa przeważa w Twojej aurze.  

Aura jak szwajcarski ser

Otaczająca człowieka aura, jeśli jest pełna, zdrowa i silna, stanowi zaporę przed wrogimi energiami, klątwami i nieprzyjaznymi myślami innych. Aura dziurawa to zaproszenie dla wszystkich złych sił, by się pożywiły energią jej właściciela. Tak zaczyna się wiele chorób.

Aura światło Twojej duszy

Gdyby nasze oczy potrafiły odbierać większy zakres widma światła, ujrzelibyśmy wokół wszystkich żywych organizmów kolorowe otoczki. Wiedzielibyśmy wtedy, kto kłamie, kto jest dobry, kto i na co choruje, a także... komu pisana jest bliska śmierć.  

Tajemnica zdjęć Siemiona Kirliana

Do zdjęcia kirlianowskiego siada się jak do zwykłej fotografii, ale efekt nie jest zwyczajny: na odbitce, wokół ludzkiej postaci widać świetliste, kolorowe plamy. To obraz ludzkiej aury.  

Po pierwsze wybaczyć

Spróbujcie wyobrazić sobie swoje ciało jako pole energetyczne - którym zresztą jest na najgłębszym poziomie. Pole to otacza pulsujący welon wielobarwnej poświaty - to aura, Twoje ciała subtelne, będące czymś w rodzaju tarczy ochronnej. Gdy aura jest cała, jasna, chroni Cię przed strzałami złej energii. Gdy jest osłabiona, jesteś podatna na wrogie myśli innych ludzi, ich złe życzenia.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: