Wyszukiwanie po tagu: ruch
Łącznie 15 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Medytacja w ruchu

Nudzi ci się medytacja w bezruchu? Spróbuj wersji w marszu!!

Cudowna lekkość ciała

Rozluźnij się, a wtedy twój organizm znów zacznie swobodnie oddychać.

Poczuj w sobie siłę

Qigong wymyślono w starożytnych Chinach ponad tysiąc lat p.n.e. To system ćwiczeń, których zadaniem jest utrzymywać ciało w dobrym zdrowiu.

Zwabić relaks? To proste!

Technika Alexandra odbudowuje w człowieku wyprostowaną postawę, którą utracił w erze komputerowej. Jedyna trudność to zmiana myślenia – na lepsze!

O kondycjo, wróć!

Osłabione ciało potrafi dać w kość, wystarczy szybszy marsz i od razu jest zadyszka. Na ratunek przyjdzie mała gimnastyka w domu.

Dieta życia

Urszula Dudziak, znana na całym świecie wokalistka jazzowa, po raz pierwszy ujawniła, że zmagała się z poważną chorobą. I jak ta choroba odmieniła jej życie.

Godzinka dla luzu

Wystarczy cisza, dresik i zaczynasz medytację Osho. Ona uwalnia od złych emocji i zapewnia dobry sen.

Plecy lubią ruch

Skorzystaj z kilku prostych trików na ból i przestań narzekać. A zacznij się uśmiechać. :)

Chudnij na punkty!

Ta dieta jasno określa, ile „punktów” możesz zjeść w ciągu dnia. A ich liczba zależy od wagi i tego, czy się ruszasz! Załóż zeszyt, naucz się punktacji i do dzieła!

Jak schudnąć po czterdziestce?

Dlaczego im jesteśmy starsi, tym trudniej nam schudnąć? Powodem jest wolniejsza przemiana materii. Ale można ją podkręcić!!

Pląsaj jak Hinduska

Taniec Bollywood sprawi, że poczujesz się stuprocentową kobietą. Tańcz go w domu. Potraktuj to jako relaks i okazję do zabawy. Pamiętaj, aby się przez cały czas uśmiechać.

Sercu na ratunek

Specjaliści alarmują. Każdego dnia 300–400 Polaków przechodzi zawał serca, z czego jedna trzecia umiera. Te smutne statystyki można jednak zmienić!  

Tańce ekstatyczne - błogosławieństwo czy niebezpieczna obsesja?

Dziś taniec traktujemy głównie jako rozrywkę. Ale nie zawsze tak było. Dawniej spełniał bardzo ważne funkcje społeczne. W czasach prehistorycznych wybrańcy wspólnoty, szamani, podczas rytualnych seansów wykonywali rytmiczne ruchy, by wprowadzić się w trans. Umożliwiało im to kontakt z duchami przodków oraz z bóstwem opiekuńczym plemienia.  

Zaproś zdrowie do tańca

Każdy człowiek potrafi tańczyć, jest to umiejętność tak oczywista, jak chodzenie czy bieganie. Małe dziecko bardzo często pląsa w rytm muzyki, w ten sposób wyraża emocje. Dorośli tańczą coraz rzadziej...  

Tańcząc w pięciu rytmach

Dwa tygodnie temu rzucił mnie chłopak, z którym planowałam wspólną przyszłość – mówi Małgosia Sroczyńska, studentka pedagogiki z Poznania. – Wytańczyłam całą złość, smutek i rozczarowanie. Zrozumiałam, że mogę być szczęśliwa bez niego. Przestałam cierpieć.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: