Wyszukiwanie po tagu: aktorzy
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Blizna po miłości

W wytatuowaniu imienia ukochanej osoby nie ma nic złego, pod warunkiem, że uczucie nie wygaśnie. Bo potem są same kłopoty...

Za co uwielbiamy Basię Mostowiak?

Kto tak wybacza głupoty dzieciom, a w męża Lucjana wpatrzony jest jak w obrazek? Tylko ona, Barbara Mostowiak, czyli Teresa Lipowska. Aktorka, którą Polacy pokochali, mimo że nie jest skandalizującą dwudziestolatką. Bo na karierę nigdy nie jest za późno!

Krystyna Janda - skuteczna bizneswoman

Z rozedrganej artystki Krystyna Janda błyskawicą przerodziła się w świetnie poukładaną bizneswoman.  

Kręcą lody na sławie

Lista artystów, którzy wyczuli, że ich nazwiska to dobra marka i dzięki niej mogą zbijać dodatkowe kokosy, jest długa. I nieustannie się wydłuża...  

Podwójny horoskop pirata z Karaibów

Właśnie wchodzi na ekrany kin czwarta część „Piratów z Karaibów”. I znów otumani nas barwny Jack Sparrow, którego gra Johnny Depp. Bo nikt lepiej nie zagra zodiakalnego Bliźniaka niż prawdziwy Bliźniak.

Och, Piotrek!

Nie da się ukryć, że Piotr Adamczyk urodził się pod gwiazdą flirciarza i romansowicza. Teraz mamy na to ziemskie dowody!

Tak kochać umie tylko Bogdan Łazuka

Na kobietach zna się jak mało kto. Mógł mieć każdą. Wystarczyło, że chciał. Teraz 72-letni aktor po raz drugi poślubił po 9 latach rozłąki swoją czwartą żonę Renatę Węglińską. Czy to miłość po grób? To się jeszcze okaże!

Anioły Juliette Binoche

Są książki, które potrafią odmienić życie. Dla francuskiej aktorki Juliette Binoche taką księgą są „Rozmowy z aniołami”.  

Ksiądz, o którym marzą Polki

Wszystkie chciałyśmy się u niego leczyć, teraz marzymy, aby nas spowiadał. Bo Artur Żmijewski, gdy tylko pojawia się na ekranie, przyciąga nas do siebie jak magnes.  

Robert Więckiewicz Rak, który potrafi przyłożyć jak Baran

Ten facet ma to coś! Seksowny głos, cyniczny uśmiech i twarz stworzoną do roli zakapiorów. Każdy inny wygląda przy nim jak wymuskany paniczyk. On sam twierdzi, że dzisiaj kocha tylko spokój. Ale gwiazdy nie kłamią: aktor często gra samego siebie.  

Przed nią megakariera

Małgorzata Kożuchowska, słynna Hanka z kultowego serialu „M jak miłość”, jeszcze pokaże, co potrafi. W jej horoskopie widać, że dotychczasowe role to tylko wprawka przed wielką karierą.

Poskromienie bestii

Więzienie w Wierzchowicach pełne jest mężczyzn skłóconych ze światem i z samymi sobą. Gniew i agresja zaprowadziły ich za kraty. Lecz teraz przed nimi pojawiła się nadzieja na spokój duszy i powrót do normalnego życia. Tę nadzieję dał im Conny Larsson.  

Zakręcony balangowicz

Ma tysiąc pomysłów na godzinę. Sprawia wrażenie, że niczym się nie przejmuje. Gwiazdy jednak zdradzają, że nie jest takim luzakiem, za jakiego pragnie uchodzić. W głębi duszy drży ze strachu, że dobra passa w każdej chwili może się skończyć.  

Aktorskie przesądy

Czyli czego się nie robi na scenie Istnieje tyle przesądów w teatrze, iż niektórzy się dziwią, że kurtyna w ogóle kiedykolwiek idzie w górę. Aktorzy należą do najbardziej przesądnych ludzi na świecie. Dopiero za nimi plasują się hazardziści, dżokeje i marynarze.  

Bierze wszystko co chce

W miłości szalona i wymagająca, jako aktorka – szokująca i ekstrawagancka. Na co dzień – mistrz organizacji i zaradności. Wydaje się wybranką losu, bo wszystko jej się udaje... Jakie układy planet zapewniają takiego życiowego farta?  

Mistrz kamuflażu

Wielbicielki zastanawiają się, jaki Paweł Małaszyński jest naprawdę: czy to twardziel, dla którego romantyzm jest ujmą na honorze (taki jest Grand w „Oficerze”), czy romantyk, który nie boi się okazać kobiecie miłości – jak Piotr w „Magdzie M.” Obie role zagrał bowiem niezwykle przekonująco. A skoro nie znosi mówić o sobie w wywiadach, zajrzeliśmy w jego horoskop.  

Kobiety z domu nad rozlewiskiem

Telewizja w niedzielę pokazuje serial "Dom nad rozlewiskiem" na podstawie bestelleru Małgorzaty Kalicińskiej. Historia kobiety, która postanawia zmienić swoje życie i przenieść się do matki na Mazury, porusza nasze serca. Główne role grają Joanna Brodziki Małgorzata Braunek. Czy praca dwóch osobowości na jednym planie będzie udana?

Aktorzy na bank

Najwięksi artyści użyczają swojego wizerunku w kampaniach reklamowych banków. Jednak kilku z nich na dłużej związało się z jednym bankiem. Jerzy i Maciej Stuhrowie przekonują nas, byśmy swoje pieniądze ulokowali w Raiffeisen Banku, Hubert Urbański twierdzi, że najlepsza inwestycja to lokata w Millennium, a Marek Kondrat poleca ING Bank Śląski. Co łączy bankowych aktorów?

Panna na balecie

Odmówił seksu Dodzie, ale musiał mieć chyba okazję, by to zrobić. Dementuje plotki o kolejnym romansie z 21-letnią Syryjką Nadine Jumah i 25-letnią Kają Śródką. Borys Szyc nie stroni od pięknych kobiet, ostro imprezuje, ale wciąż jest sam, mimo że desperacko naraża na szwank kilka części ciała naraz – serce, głowę, wątrobę i… cztery litery.
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: