Wyszukiwanie po tagu: namiętność
Łącznie 8 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Apetyt na seks

Pełnia Księżyca rozbudzi w nas pasję – to wspaniały czas na miłosne igraszki. Rozpal głodne zmysły naturalnymi afrodyzjakami i magicznymi zabiegami.

Podniecająca dieta miłości

Trzydniowe menu doprawione szczyptą astrologii potrafi rozbudzić w kochankach prawdziwy wulkan namiętności!

Bo w Rybach jest seks!

Że wrażliwe są, że emocjonalne, to wiedzą wszyscy. Ale nie można zapomnieć też o wręcz niezwykłym seksapilu Ryb. Właściwie użyty działa jak magia nie z tego świata – wprost zwala z nóg!

Przez żołądek do… łóżka!

Afrodyzjaki podkręcają temperament i temperaturę. Wykorzystaj ich czar i prócz siebie w fatałaszkach zaserwuj ukochanemu więcej mocy :)

Byk i bliźniak - gwałtowna namiętność, jeszcze szybsze rozstanie

Colin Farrell boi się przyjechać do Polski na premierę swojego najnowszego filmu o niepokonanym... Polaku! Woli nie ryzykować. Nasi internauci wypisują mu na irlandzkich stronach internetowych bez ogródek, co o nim myślą. A eks-kochanek Alicji tak dzielny znowu nie jest. Poza tym rodzina z gór zhańbienia panny nigdy nie daruje. Po co wchodzić w ręce narowistym góralom?  

Rozpal żar namiętności

Namiętność w związku kojarzy się z seksualnością i wzajemnym pociągiem. W ujęciu energetycznym to jednak coś więcej - to przyciąganie dwojga ludzi na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym. Jeśli płomień namiętności nieco przygasa, można go na nowo rozpalić, stosując feng shui.

Lustra miłości

Jeśli płomień miłości w Twoim związku nieco przygasł, możesz znów go rozniecić, wieszając w sypialni lustro. Według feng shui człowiek, z którym dzielimy życie lub w którym jesteśmy zakochani, jest lustrzanym odbiciem naszego własnego ja.  

Czary na Walentynki, czyli jak rozgrzać serca

Jak przyciągnąć miłość? Jak podsycić żar namiętności? – Czytelnicy często zadają nam takie pytania. Miłosnych czarów jest wiele. Na walentynki wybraliśmy takie, które najskuteczniej rozgrzewają serca i ciała. Sprawdźcie, jak działa tantryczny taniec i jaką moc mają miłosne rytuały. Niech święto zakochanych będzie najgorętszym dniem roku!

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: