Wyszukiwanie po tagu: CHI
Łącznie 8 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Jak rozruszać Qi i pokonać marazm

Dzięki tej sile oddychamy, działamy... Zablokowana, potrafi zmienić życie w prawdziwy koszmar...

Oddech niczym zbawienie

Brak ci energii? Odblokuj swoje chi!

Masaż radości i ekstazy

Jeżeli ciągle czujesz się zmęczona i nie masz ochoty na miłość, odblokuj swoją energię seksualną.

A dom był pełen szczęścia

Według chińskiej tradycji szczęśliwy dom to tylko taki, który ma dobre feng shui; w którym bez przeszkód przepływa życiodajna energia chi. Energia ta jest, niestety, bardzo kapryśna. Nie wszędzie się pojawia. Na szczęście Chińczycy poznali jej upodobania.  

Wszechświat, nauka i mistyczne oświecenie

Gdy fizycy kwantowi zajrzeli do wnętrza atomu, gdy spróbowali zrozumieć i opisać zachodzące tam zjawiska, nagle się okazało, że wnioski do których doszli, wschodnim mistykom znane są od tysiącleci.  

Cała prawda o feng-shui

Z czym przeciętnemu człowiekowi Zachodu kojarzy się feng shui? Z gadżetami ustawianymi według mapy bagua. Niestety, ten obraz chińskiej sztuki badania przestrzeni jest błędny. W cyklu artykułów zamierzamy przybliżyć naszym Czytelnikom prawdziwy sens i sedno feng shui.  

Chi na kawałku papieru

Kiedy się zmierzcha, w chińskich parkach można spotkać kaligrafów. Zanurzają w wodzie miotły i kreślą znaki na betonowych ścieżkach. Po kilku minutach znaki znikają, a mistrzowie zaczynają od nowa. Czym się tak naprawdę zajmują? Uprawiają chi kung kaligraficzny.   

Budzimy swoją witalność

Automasaż chi kung usprawni krążenie chi w Twoim ciele, dzięki czemu odprężysz i wzmocnisz ciało. Jest prosty, a do jego wykonania nie są Ci potrzebne żadne akcesoria. Osoby wrażliwe już po pierwszej sesji odczują wyraźną poprawę samopoczucia, jednak trwały efekt zapewni jedynie regularne powtarzanie – jeśli nie codziennie, to przynajmniej trzy razy w tygodniu.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: