Wyszukiwanie po tagu: uzdrawianie
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Uzdrawianie przez przypominanie

Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazków. Kinga Maruszczak receptę na swoje nieszczęścia odkryła sama. I teraz dzieli się nią z innymi.

Szeptucha, która wodę czaruje

A potem nią leczy: choroby skóry, alergie, depresje, nerwice, bezsenność... Olga Pawelczuk pomogła już tak niejednemu potrzebującemu.

Lekarka, która widzi przyszłość

Od dziecka chciała pomagać chorym. Więc poszła na medycynę. Po studiach odkryła, że ma jeszcze jeden dar. I dziś Lida Pietrowna z Moskwy nie tylko leczy, ale też... uzdrawia. 

Dotyk jak zastrzyk energii

Myśl pozytywnie, trzymaj emocje na wodzy i dostrzegaj piękno – oto trzy przykazania zdrowia bioterapeutki Bożeny Trojok z Katowic.

Co może energia życia

Grzegorz Skut zna skuteczne sposoby na problemy ze zdrowiem ciała i duszy. A nawet na brak kasy. Dla wielu ludzi jest często ostatnią deską ratunku.

Uzdrowiciel potrzebny od zaraz

Komu? Oczywiście chorym, ale też naszej służbie zdrowia. W Ameryce i rozwiniętych krajach Europy państwo wspiera medycynę alternatywną, za którą stoją wielowiekowa mądrość i doświadczenie.

O kocie, który uzdrawia

Wydawało się, że po śmierci dziadka nic zrozpaczonej babci nie uleczy. Panaceum okazał się mały szarobury kociak.

Cudowne krzyże

Potrafią uzdrawiać, dodawać nadziei, a nawet... radzić.

Zdrowie prosto z wahadła

Można nim nie tylko wróżyć czy znajdować szkodliwe miejsca w domu i pracy. Można nim także uzdrawiać.

Bioterapeuta od wody

Wojciech Cyruliczek z Wołowa swoją energią potrafi zmienić zwykłą wodę w uzdrawiający eliksir.  

Dotyk zdrowia

Albina Buczyńska z Poznania dar uzdrawiania otrzymała od babki, słynnej ukraińskiej szeptunki Praskowii. I tak już od 50 lat dzieli się swoją mocą z potrzebującymi.

Twoja własna moc uzdrawiania

System opieki zdrowotnej w Polsce ledwie dyszy, więc trzeba mieć końskie zdrowie, żeby chorować. Ale po co w ogóle chorować, skoro możemy skorzystać z samouzdrawiających mocy naszego organizmu...

Uzdrawiające światło

O metodzie ilahinoor mówi się, że jest idealna w naszych zabieganych czasach. Bo natychmiast przynosi efekty.

Odszukaj źródło swojego zdrowia

W wakacje wybierz się w niezwykłą podróż do świętych źródeł. Woda każdego z nich ma inne działanie, znajdź więc takie, które będzie odpowiednie dla ciebie.

Szaman uczy magicznego oddechu

Gerardo Pizarro tajemnej wiedzy uzdrawiania uczył się u szamanów w Peru.

Zdrowie w bursztynie zaklęte

Prawdziwy skarb z bałtyckich głębin. Słoneczna kropla, w której energia kumulowała się przez tysiące lat. To ona sprawia, że jantar nie tylko łagodzi smutek i przynosi człowiekowi szczęście, ale też leczy chore i zmęczone ciało.

Uzdrawiająca energia

Moim zadaniem jest wspomóc organizm, dodać mu sił witalnych, uspokoić system nerwowy, nastroić radośnie do życia – to zawodowe credo lubelskiej bioenergoterapeutki Barbary Lichorobiec-Sokołowskiej.

Podaruj sobie druga młodość, czyli odmładzający masaż Stanleya Rosenberga

Gdy Stanley Rosenberg pracował w Hollywood, zauważył, że aktorom ciężko jest zapomnieć w prawdziwym życiu o rolach, które odgrywali. Ktoś, kto grał w filmie kalekę, długo po zakończeniu zdjęć powłóczył nogą, a "czarny charakter" przez wiele miesięcy nie mógł się pozbyć grymasu okrucieństwa.

Ozdrowieńcze moce Truskawca

Ciepłem w prostatę, wodą w kamienie nerkowe, woskiem w reumatyzm... Dziwne rzeczy dzieją się w Truskawcu, jednym z najmodniejszych kurortów Polski międzywojennej, który dziś znajduje się na terytorium Ukrainy, ale dzięki coraz szerzej otwartym granicom znów przyciąga tłumy kuracjuszy.  

Filipińskie dłonie

Czy w uzdrawianiu zdarzają się cuda? Na pewno tak. Czy wszystkie wyleczenia są wiarygodne? Na pewno nie.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: