Wyszukiwanie po tagu: marzenia
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Wenus w raku, czyli czas kobiet

8 maja kobiety poczują siłę! To najlepszy moment, by wreszcie posprzątać w swoim życiu.

Gałgankowe czary

Marzysz o czymś? Zrób sobie laleczkę. Jak dawniej kobiety na Białorusi i Ukrainie. A im mocniej podczas jej tworzenia o swoim marzeniu myślały, tym szybciej się ono spełniało.

Awaria na łączach

Bywa, że otrzymujesz od losu niby dokładnie to, co sobie wymarzyłeś – z wyjątkiem bardzo ważnego szczegółu. I wszystko się sypie. Jak tego uniknąć?

Stwórz swoje Drzewo życzeń

Dzięki jego energii twoje marzenia szybciej się spełnią.

Szczęście za jedną monetę

Są źródła, które spełniają życzenia. Wystarczy w nie wrzucić grosik...

Mapa Skarbów

Wielkimi krokami zbliża się jedyny dzień w roku, kiedy energia kosmosu pomoże nam spełnić marzenia i pragnienia. Tę szansę po prostu musimy wykorzystać!

Boska energia serca

Twoje marzenia szybciej się spełnią, gdy zaprogramujesz je w swoim sercu, a nie w umyśle...

Pełnia marzenia spełnia!

Chcesz wreszcie zmienić życie, osiągnąć swoje cele? Pomogą ci w tym afirmacje.

Wyśnić swoją przyszłość

Człowiek przesypia jedną trzecią swego życia. Jedną trzecią snu zajmują mu senne marzenia. Większości z nich nie pamiętamy. Wiele z tych, które pamiętamy, nie ma większego znaczenia lub też ich po prostu nie rozumiemy. Czasami jednak pojawiają się sny, które są darem Niebios - pokazują przyszłość, rozwiązują problemy, ostrzegają lub obdarzają wiedzą.

Twoja mapa skarbów

10 kwietnia to jedyny dzień w roku, kiedy energie planet pomogą nam spełnić nasze najskrytsze marzenia. Nie zaprzepaśćmy tej szansy!

W Yule możesz spełnić swoje marzenia

21 grudnia, o godz. 12.12, nastąpi przesilenie zimowe – to właśnie wielkie święto czarownic, Yule. Dni zaczną się wydłużać, światło i życie pokona mrok i śmierć. To idealny czas, by wykorzystać moc energii kosmicznych do magii, która zapewni nam odrodzenie we wszystkich aspektach naszego życia. Nie straćmy tej szansy!

Czas wypowiedzieć życzenia

22.09 nadchodzi równonoc, świat dąży do odzyskania równowagi. Wykorzystaj to! Pomyśl, czego ci w życiu brakuje, poproś o to. Przyciągnij powodzenie na całą jesień.

Czas stworzyć mapę skarbów!

22 marca będzie nów Księżyca w znaku Barana. To idealny moment, aby poprosić los o trochę szczęścia. Silna energia samego początku wiosny sprzyja spełnianiu wszelkich życzeń.

Jakie marzenia się spełnią

W 2011 roku planety sprzyjają mądrym decyzjom i dodadzą nam więcej energii, dzięki której wytrwamy w naszych planach.  

Magiczna pomoc

Marzysz, chcesz zmian, masz silne postanowienie poprawy i nie wiesz, czy wytrwasz? Dasz radę!  

Twoja osobista mapa skarbów

26 i 27 marca, czyli pierwszy nów po przesileniu wiosennym, to jedyne i magiczne dni w 2009 roku, kiedy możemy wykonać niezwykły rytuał spełniania marzeń, zwany Mapą Skarbów.

Uważaj, czego sobie życzysz

Większość ludzi żyje w błędnym przekonaniu, że wie, co ich uszczęśliwi. Niestety, prawda wygląda tak, że nie mamy bladego pojęcia, czego naprawdę potrzebujemy do szczęścia. Nic więc dziwnego, że sami pakujemy się w kłopoty.  

Szczęściarze to profesjonalni marzyciele

Tybetańczycy uważają, że wszystko, co sobie wyobrażamy, może stać się rzeczywistością. Dotyczy to także marzeń. Aby jednak marzenie nie pozostało mrzonką, trzeba nad nim popracować. Ewa Kulejewska, wróżka i jasnowidz, uczy, jak spełniać marzenia.

Trzynaście mgnień księżyca

Na co dzień czas liczymy zgodnie z rokiem słonecznym – ale podświadomość, zasilana energią naszego organizmu, sterowanego księżycowymi pływami, żyje według roku lunarnego. Każdy z 13 miesięcy księżycowych ma odmienne moce, inną energię, którą dawni szamani i magowie nauczyli się wykorzystywać.  

Alchemia miłości

Żyjemy w zwariowanym tempie. Na miłość i przyjaźń często nie wystarcza czasu i pomysłu. Czy możemy zmienić swoje życie, skończyć z samotnością?
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: