Wyszukiwanie po tagu: afirmacje
Łącznie 14 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Uśmiechnij się do siebie

Odgonisz choroby i przyciągniesz szczęście. 

Klucz do sukcesu i szczęścia

Musisz uwierzyć w siebie, zanim inni w ciebie uwierzą. Jak to zrobić? Pokochać swoje ciało!!!

Pełnia marzenia spełnia!

Chcesz wreszcie zmienić życie, osiągnąć swoje cele? Pomogą ci w tym afirmacje.

Tajemnica wiecznej młodości

Czy można zachować młodość do późnego wieku? MOŻNA! Tajemnica tkwi w niezwykłych ćwiczeniach starożytnych lamów tybetańskich.

Jak zdać maturę i nie zwariować!?!

Zadzwoniła do mnie koleżanka, matka maturzysty: – Kochana, ratuj!!

Afirmacja ma moc

Słowa wypowiadane na co dzień mogą cię osłabiać albo dodać ci skrzydeł. Wybór należy do ciebie.

Afirmacja szacunku

Masz dość robienia za skromne popychadło? Spraw, by ludzie wreszcie cię dostrzegli.  

Życie jest proste

Wielu Czytelnikom stwierdzenie, że życie jest proste, wyda się nieprawdziwe, trudne do zaakceptowania, tym bardziej jeżeli borykają się z różnego rodzaju niepowodzeniami. A jednak to stwierdzenie podtrzymuję.

Białowieża, czyli tam, gdzie spełniają się marzenia

Legenda głosi, że afirmacje i prośby zanoszone w kamiennym kręgu mają moc spełniania się, o ile intencja wypowiadającej je osoby jest absolutnie czysta. Nasze życzenie nie powinno nikomu zaszkodzić, ani też wpływać na jego wolę.  

Niebezpieczne wizje

Ludzie są bardzo niecierpliwi.Od razu chcieliby mieć wstrząsające efekty swoich zabiegów. Piszą w listach: "Medytuję już trzy miesiące i nic. A miałem być jasnowidzem". Albo: "Już miesiąc powtarzam afirmacje i nic w moim życiu się nie zmieniło". Miesiąc? Czasem i rok nie wystarczy, jak ktoś ma w sobie mnóstwo blokad, niecierpliwości i poplątania. A czasem pojawia się nagle coś, czego się nie oczekiwało, nie chciało, co wzbudza lęk.  

Rytuał KALA - oczyszczanie ścieżki dostępu

Wiele osób, które weszły na ścieżkę rozwoju duchowego i rozpoczęły praktykowanie afirmacji, wizualizacji czy modlitw, skarży się, że nic im nie wychodzi, albo wychodzi coś, czego nie chcą. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka. Najbardziej prawdopodobna to zablokowanie (zamknięcie) ścieżki dostępu do Wyższego Ja.  

Zostań zwycięzcą

Zostałam zasypana listami od Czytelników, którzy wkrótce będą zdawać egzaminy - do szkół, na prawo jazdy, a także... przed przyszłymi teściami. Z wszystkich listów bije lęk i niewiara we własne możliwości. A to pierwszy krok ku klęsce!  

Afirmacje sukcesu

Mówi się, że nasze życie jest odbiciem naszych myśli. Dlatego warto nauczyć się myśleć tak, aby było ono szczęśliwe i pełne pomyślności.  

Hipnoza – sposób na szczęśliwsze życie

Zastanawiasz się, dlaczego prześladuje Cię w życiu pech albo co spowodowało, że jesteś przepełniony strachem i kompleksami? Idź na seans hipnotyczny, a oswoisz wszystkie swoje kłopoty!

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: