Wyszukiwanie po tagu: lustro
Łącznie 10 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Po drugiej stronie lustra

Ludzie nie są stworzeni, by patrzeć na swoje odbicie. Czują się wtedy niepewnie, jakby zaglądali do innego, niezbyt przyjaznego świata.

Sen: kosmetyk jak z bajki

Działa jak eliksir urody: regeneruje, rozświetla i wygładza cerę. Już wiesz, dlaczego śpiąca królewna przez sto lat zachowała młodość?

Wróżby z lustra

Bogini Dorje, władczyni czasu, pozwala wybrańcom zajrzeć w przyszłość. Jednym z nich jest Dawa Chhodak Rinpocze.

Rytuał na szczęście w miłości

W tygodniu, w którym na niebie aktywne są planety pomagające znaleźć miłość i przyciągnąć powodzenie (Wenus, Jowisz i Neptun), warto wykonać czary miłosne...

Pech w kawałkach lustra

Nawet najwięksi racjonaliści przeżywają moment zwątpienia i mocno się chwieje w posadach ich zdrowy rozsądek, kiedy się im zdarzy rozbić lustro. Podświadomość szepcze bowiem natrętnie: to pech, nieszczęście, zobaczysz - nie powiedzie ci się.

Nie bój się rozbitego lustra!

Przed tygodniem ktoś nerwowo zapukał do moich drzwi. Spojrzałam na zegarek. O dziewiątej wieczorem nikogo nie oczekiwałam. Kiedy otworzyłam zasuwę, zobaczyłam sąsiadkę, panią Wandę. – Pomocy!

Pokaż swoją cerę, a powiem ci, kim jesteś…

Czy wiesz, że twoja dusza odbija się na skórze jak w lustrze?

Andrzejki. Wywróż sobie wielką miłość

29 listopada stań o północy przed lustrem i wypowiedz słowa: Lustro, lustro, powiedz przecie, kto przeznaczony mi na świecie…

Magia lustra

Każdy z nas może mieć czarodziejskie zwierciadło. Warto jednak nauczyć się, jak się z nim obchodzić. To prosta, skuteczna i bezpieczna magia.

Zwierciadła Bazyliszka

Bazyliszek, według podań ludowych, był smokiem o zabójczym wzroku. Ktokolwiek spojrzał mu w oczy, kamieniał.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: