Wyszukiwanie po tagu: cud
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Warto targować się z Bogiem

Aleksa lekarze skazali na śmierć. I lekarz go ocalił. Bo posłuchał głosu, który kazał mu walczyć.

Cuda w Chotowej

Przyjechałam tu, by wyleczyć nerwy przy uzdrawiającym źródełku. Ale ta wizyta zmieniła całe moje życie.

Cud w Kuala Lumpur

Tłum przed bramami szpitala, zakorkowane drogi dojazdowe. Przejęci ludzie palą świece, przesuwają paciorki różańca, śpiewają religijne pieśni. Ale to nie skutki jakiegoś strasznego wypadku. To… cud!  

Anioły nad Placem Czerwonym

W Rosji można chodzić do cerkwi i kształcić się w szkole antropozoficznej, pozbyć się uroku u wiejskiej "gadałki" i leczyć się ziołami przepisanymi przez szamana. I to wszystko jednocześnie.  

Skąd się biorą krzyże ze światła

Tatiana Gros musiała którejś nocy skorzystać kilka razy z toalety. Gdy szła do niej po raz trzeci, nie włączyła światła w pokoju, żeby potem szybciej zasnąć. Wracając do łóżka, ujrzała w ciemnościach na szybie krzyż ze światła. Promieniował tak silnie, że jak zahipnotyzowana poszła w jego stronę.  

Wszechświat według Szypowa, czyli gdzie rodzą się cuda

Prekognicja, telepatia, telekineza, bilokacja, bioenergoterapia, nawiedzenie, opętanie, stygmatyzm, magnetyzm, radiestezja, energia kształtu... Oficjalna nauka, nie będąc w stanie wyjaśnić tych zjawisk paranormalnych, po prostu zaprzecza ich istnieniu. Powstała jednak teoria naukowa, w której jest miejsce i na materializm, i na "cuda".  

Powołanie poczuła na potańcówce

Amerykance Moureen Digan amputowano jedną nogę aż do biodra. Cierpiała na nieuleczalną chorobę - limfodemię. Kiedy czekała w szpitalu na amputację drugiej nogi, jej mąż zobaczył w telewizji film o siostrze Faustynie Kowalskiej. Nabrał głębokiego przekonania, że musi zawieźć żonę do Polski i tam poprosić o cud.  

Święte liczby

Zmieniając swe imiona i nazwisko, możesz zmienić swoje życie  

Plamy, które niosą zmiany

W bieżącym roku mamy maksimum aktywności Słońca. Aktywność Słońca to takie arcyciekawe zjawisko, w którym spotyka się fizyka i ludzka historia, a także racjonalizm i wiara w cuda.  

Ostatnia misja

Bywa, że duchy zmarłych nie chcą odejść do światła, gdyż najpierw muszą wypełnić jakieś zadanie. Bywa też i tak, że żywi sprzeciwiają się Śmierci i nie chcą pójść za nią, zanim nie osiągną celu. O tym jest ta opowieść.

Uniknąłem dwóch poważnych operacji

Pana Józefa Nowaka spotkałam w jednej z warszawskich klinik. Czekaliśmy na konsultację u tego samego lekarza ortopedy. Z tą różnicą, że ja przyszłam wyznaczyć termin operacji, a pan Józef - odwołać swoją.  

Filipińskie dłonie

Czy w uzdrawianiu zdarzają się cuda? Na pewno tak. Czy wszystkie wyleczenia są wiarygodne? Na pewno nie.  

Cuda prosto z Tybetu

O Reiki pisaliśmy już w "Gwiazdach" wielokrotnie, ale nadal przychodzą listy z prośbami o powrót do tego tematu, a zwłaszcza o wyjaśnienie, czym reiki tybetańskie różni się od "klasycznego", co daje itp.  

To już rok...

Początek kwietnia ubiegłego roku wielu ludzi na całym świecie najpewniej zapamięta do końca życia: umarł wtedy Jan Paweł II  

Oko węża

Rozprawa odbywała się przy drzwiach zamkniętych. Oskarżony, Damian C., z uśmieszkiem przyklejonym do twarzy, wpatrywał się nieruchomym wzrokiem w żonę. W końcu Agata C. poprosiła, by sąd nakazał mu patrzeć gdzie indziej.  

Szczepionka - bomba z opóźnionym zapłonem

Powszechnie uznaje się szczepionki za dobrodziejstwo nauki, które uchroniło miliony ludzi przed potwornymi chorobami. Jedynie specjaliści wiedzą, że ten cud medycyny to miecz Damoklesa wiszący nad nami przez nawet kilkadziesiąt lat.  

Licheń - miejsce prawdziwych cudów

Tę wioskę upodobała sobie Matka Boża.Stąd obdarza łaskami tych wszystkich, którzy o to proszą.  

Cuda świętego Vasilje

Do monasteru Ostrog, miejsca szczególnego dla Serbów i Czarnogórców, dotarłem w końcu kwietnia, unikając w ten sposób natłoku turystów, oblegających zwykle ten urokliwy skrawek adriatyckiego wybrzeża.  

Jej prywatny cud

Halina spaceruje powoli nad brzegiem jeziora. Od czasu do czasu podpiera się laską. Chłonie widok migoczącej w słońcu wody. Jeszcze dwa lata temu taki spacer byłby niemożliwy. Nad jezioro przywoziła ją babcia - Halina siedziała na wózku inwalidzkim i jedynie wsłuchiwała się w pluskanie wody. Była niewidoma, a jej ciało trzymało w szponach dziecięce porażenie mózgowe.  

Gruziński cudotwórca

Chciano, by leczył Gagarina i radzieckich przywódców oraz pracował dla KGB. Odmówił i wrócił do Gruzji, by nieść pomoc chorym i potrzebującym.  
« Poprzednia strona
Strona z 2

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: