Wyszukiwanie po tagu: Reika
Łącznie 7 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Archanioły na każdy dzień

Podobno każdy anioł rządzi innym dniem. Iwona Przybylska de Acosta, Mistrzyni Reiki i szamanka, poleca swoisty "anielski rozkład jazdy", czyli wykaz, którego dnia jaki anioł "pełni dyżur" przy niebiańskim telefonie zaufania.  

Dzieci kosmosu

Felicia zawsze była nerwowym dzieckiem. Kiedy poszła do szkoły, zaczęły się prawdziwe kłopoty - rano bolał ją brzuch, w szkole nie była w stanie się skupić, miewała ataki lęku, a czasem histerii.  

Bądź moją prababcią i uwolnij mnie od choroby!

Żadna inna metoda nie wywołała ostatnio wśród psychoterapeutów takiej burzy, jak tzw. ustawienia.  

Orion, czyli handlarze wszechświata

Według szamanów oraz channelingowców Ziemia już niedługo przejdzie wielki skok energetyczny, a wtedy wejdziemy do wspólnoty cywilizacji galaktycznych. Alicja Aratyn, Wielka Mistrzyni Reiki oraz członkini grup channelingowych, zajmujących się kontaktem z tymi cywilizacjami, na prośbę naszych Czytelników przedstawia w cyklu artykułów to, co wiemy o ośmiu najważniejszych cywilizacjach. Pisaliśmy już o Pulsati (nr 50/2000) i Komsuli (nr 5/2001).

Magia stara jak świat

 Droga Pani Iwono, chciałabym serdecznie podziękować za poprowadzenie kursów białej magii i Medytacji z Aniołami, które pozwoliły mi zmienić moje życie...  

W krainie dobrych energii

Iwona Przybylska de Acosta - Wielka Mistrzyni Reiki, bioterapeutka i szamanka - jest chyba jedyną Polką, wykładającą tajniki magii Yoruba i Santeria.

Przeżył własną śmierć

Andrzej Kubicki w swojej pracy wykorzystuje wiedzę starożytnej medycyny indyjskiej i chińskiej. Terapię dostosował jednak do potrzeb współczesnego człowieka Zachodu, który doświadcza nieustannego stresu, prowadzi "siedzący" tryb życia i niezdrowo się odżywia.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: