Wyszukiwanie po tagu: New Age
Łącznie 8 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

I niech się stanie miłość

Coraz częściej między rodzicami a dziećmi istnieje konflikt. Coraz częściej słychać pytanie, jak zakopać wojenny topór, jak dojść do porozumienia? Ludziom, którzy z tym pytaniem zwracają się do mnie, zawsze polecam wykonanie Rytuału Zgody.  

Kryształowa czaszka - cielec New Age

Miłośnicy tajemnic, skrzętnie zbierający informacje o wszelkich niezwykłościach, zapewne wiele słyszeli o tajemniczych kryształowych czaszkach i ich wielkiej mocy. Jednak nie wszyscy bez zastrzeżeń przyjmują publikowane rewelacje. Sprawie czaszek przyjrzał się Maciej Kuczyński, znany pisarz i podróżnik, który jest otwarty na wszelkie niezwykłości, a jednocześnie nie przyjmuje za pewnik mglistych teorii tylko dlatego, że zostały opisane. Oto jego opowieść o poszukiwaniu prawdy...  

Astrologia i nauka, czyli "Dwa na słońcach swych przeciwnych bogi"

Od kiedy astrologię przywłaszczył sobie ruch Nowej Ery, bardziej się ona kojarzy z czarami niż z nauką   

Życie jest proste

Wielu Czytelnikom stwierdzenie, że życie jest proste, wyda się nieprawdziwe, trudne do zaakceptowania, tym bardziej jeżeli borykają się z różnego rodzaju niepowodzeniami. A jednak to stwierdzenie podtrzymuję.

Przecz z millenaryzmem

Zdumiewa mnie, jak bardzo silna jest wiara w Koniec Świata i Sąd Ostateczny, i jak potrafi odradzać się pod coraz to nowymi maskami. Ostatnio pod maską New Age.  

Życie w więzach karmy

Koncepcja karmy nie tylko dla Europejczyków jest trudna do zrozumienia. Również Hindusi wiedzą niewiele na temat tego pojęcia, którym przecież na co dzień się posługują. Czym więc jest karma (karman)? To przyczynowość zdarzeń zachodzących w naszym życiu. Przyczyny karmy aktywnie stwarzamy sobie sami, a potem biernie spożywamy ich owoce.

Droga wojownika

Carlos Castaneda jest wśród zwolenników New Age postacią kultową. Student antropologii, zauroczony odmiennymi stanami świadomości wywoływanymi przez łatwo dostępne i popularne środki halucynogenne  

Sprawdź, czy ktoś nie rzucił na ciebie uroku

Bardzo wiele osób zwraca się do mnie z prośbą o rytuały usuwające negatywną energię, ochronne oraz przeciw tzw. "urokom". Właśnie kilka dni temu dostałam rozpaczliwy faks z prośbą o pomoc.  

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: