Wyszukiwanie po tagu: moc
Łącznie 20 znalezionych pozycji.
Pokaż # wyników na stronie:

Średniowieczny detoks to hit

Nie wycieńczy, nie zmęczy. A doda sił, wysmukli figurę i pomoże zajść w ciążę. Spójrz na Małgosię Kożuchowską!

Nalewka Świętej Hildegardy

Doda mocy i… odchudzi!

By rozbudzić w sobie kobiecość...

Wcale nie trzeba zapisywać się do szkoły wdzięku. Kobiecą siłę ma w sobie każda z nas. Tylko nie każda wie, jak ona działa. Jedna medytacja może wiele zmienić.

Odry potężniejsze niż Stonehenge

Bijąca z tego miejsca moc uzdrawia, wycisza i inspiruje  

Słowa mogą zmienić Świat

Szkoła Czarownic  

Recepta na absolutną doskonałość

Już Platon twierdził, że Złote Cięcie jest kluczem do Kosmosu. Gdy przyjrzymy się klasycznej sztuce starożytności czy obrazom i rzeźbom europejskich mistrzów z czasów Renesansu, zauważymy, iż najwspanialsze dzieła sztuki i architektury były oparte na Podziale Harmonicznym. Gdy rozejrzymy się wokół siebie, ujrzymy, że przyroda i my sami jesteśmy namacalnym dowodem potęgi Świętego Podziału.  

Świat na głowie postawiony

Lubisz zagadki natury i nie wiesz, co zrobić z długim majowym/czerwcowym/sierpniowym/... weekendem? Może wybierzesz się tam, gdzie grawitacja wariuje i na własnej skórze odczujesz działanie tajemniczych sił...  

Białowieskie cuda

Energia kamiennego kręgu uśmierza bóle, a wśród dębów w pobliskim Parku Pałacowym można przenieść się do innego wymiaru.

Twoja własna moc uzdrawiania

System opieki zdrowotnej w Polsce ledwie dyszy, więc trzeba mieć końskie zdrowie, żeby chorować. Ale po co w ogóle chorować, skoro możemy skorzystać z samouzdrawiających mocy naszego organizmu...

7 zasad huny na lepsze życie

Kahuni, hawajscy szamani w spódnicach z trawy, dawno temu wymyślili te reguły. Dziś nowocześni psychologowie z szacownych uniwersytetów uznają je za uniwersalne, idealne dla każdego z nas.  

Poczuj moc piramidy

Masz blisko, bo wcale nie musisz wybierać się do Egiptu. Wystarczą swojskie Mazury.

1 Sierpnia najszczęśliwszy dzień lata!!

Nie przegap magicznej szansy!!! Lammas da ci siłę, by wykorzystać niezwykłą energię i przyciągnąć powodzenie.

Bransoletka mocy

Bransoletkę mocy możesz nosić każdego dnia, nie tylko latem. Ale ta pora roku najbardziej sprzyja tworzeniu magicznych przedmiotów, gdyż zasila je potężna energia słoneczna.  

Jak znaleźć swoje miejsce mocy?

Podczas wakacji poszukaj miejsca, w którym poczujesz się wyjątkowo dobrze. W którym odpoczniesz, zostawisz kłopoty, a odzyskasz utraconą radość życia oraz energię!

Głębia gołębia

Gołąbek pokoju, gołąbek miłości… Ale też objawienie Ducha Świętego. Niezwykły to ptak, który w wizjach mówi: twoje problemy się rozwiążą!

Czary - na miłość i szczęście

Zostań władcą pierścieni! Stwórz własny pierścień mocy.

Czas stworzyć mapę skarbów!

22 marca będzie nów Księżyca w znaku Barana. To idealny moment, aby poprosić los o trochę szczęścia. Silna energia samego początku wiosny sprzyja spełnianiu wszelkich życzeń.

Zielona moc aloesu

Już nasze babcie znały jego dobroć i korzystały z niej. Naucz się i ty, to nie jest trudne!  

Kunzyt

Z niezwykłym kunzytem rzucisz palenie i odzyskasz młodość.

Ona wyśni przyszłość

Wizyta u Anny Kempisty to prawdziwe ukojenie dla duszy. Być może dlatego, że ta wróżka łączy wizjonerską moc z umiejętnościami psychologa!  
« Poprzednia strona
Strona z 6

Archiwum - Gwiazdy mówią

Przeglądaj archiwum z: